Офіційна позиція Федерації боксу України щодо участі Володимира Кличко в Олімпійських іграх 2016

08 травня 21:30
Переглядів: 224
кличко

Федерації боксу України висловила свою офіційну позицію щодо можливості участі Володимира Кличка в Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

“Днями на сторінках українських та закордонних Інтернет ресурсів з’явилася інформація, що Федерація боксу України нібито заборонила участь професійного боксера Володимира Кличка в Олімпійських іграх 2016 року, які пройдуть у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Повідомляємо, що ця інформація не відповідає дійсності, бо таке питання не входить у коло компетентності Федерації боксу України згідно статуту Міжнародного Олімпійського комітету та діючих правил Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA).

Рішення про підтвердження або відмову участі боксера приймається національними федераціями лише на етапі підтверджень завойованих іменних ліцензій на відбіркових змаганнях Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA). На даний момент жодних таких змагань до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро не проводилось і жодна національна федерація в світі не приймала рішень по будь-якому з боксерів.

Окрім того, Федерація боксу України, як діючий член Міжнародної боксерської Асоціації (AIBA), інформує: Згідно пункту правил 2.3.2 (та 2.3.3) Міжнародної боксерської Асоціації: “Боксери, що займаються професійним боксом чи іншими професійними бойовими видами спорту, не допускаються до змагань на будь-якому рівні, за винятками, зазначеними в Правилах змагань APB (AIBA Professional Boxing) і (або) WSB (Всесвітня серія боксу)”.

Що стосується участі у змаганнях WSB та APB, то згідно їх правил Володимир Кличко не зможе взяти у них участі без розірвання його діючих професійних контрактів.

Таким чином, Федерація боксу України, керуючись правилами AOB, WSB та APB, не в змозі делегувати Володимира Кличко (65 проведених поєдинків на професійному ринзі) у складі національної збірної України, як діючого професійного боксера, для участі у ліцензійних змаганнях для завоювання відповідної іменної ліцензії на Олімпійські ігри 2016.

Виходячи з цього, на даний момент рішення про відмову або підтвердження участі Володимира Кличко, з його діючими професійними контрактами, може приймати лише АІВА та Міжнародний Олімпійський Комітет", — зазначено в заяві Федерації боксу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: