Офіційна заява фан руху стрийської "Скали" щодо подій на стадіоні "Сокіл" 17 травня

19 травня 19:59
Переглядів: 338
фанати скали

Ми, фанати стрийської Скали, беремо повну відповідальність за зрив матчу на стадіоні Сокіл 17.05.2014р, , на себе.

Ми не можемо дивитись на те, як адміністрація клубу методично вбиває футбол на теренах Стрийщини. Наш клуб завжди був флагманом характеру, бійцівських якостей та жаги до перемоги, за що його любили та поважали суперники з усієї України. Починаючи з цього сезону, керівництво зробило невиважений і авантюрний крок, зробивши ставку на молодь та відпустивши усіх старожилів команди. Такі хлопці, як Шпук, Білий, Дністрян, Басараб, Рустамов, Дмитренко,, були еталонами професіоналізму та прикладами того, як потрібно віддавати всього себе на полі.

Беззаперечно, величезною помилкою керівництва було рішення відпустити їх, не знайшовши адекватної заміни. Усім зрозуміло, молоді і необстріляні хлопці ну ніяк не можуть боротися за цілі, які керівництво перед ними поставило. 

Дана акція була спрямована, в першу чергу, щоб привернути увагу керівництва клубу, а саме президента, Миколи Івановича Кмітя, який "годує" найвідданіших вболівальників клубу пустими обіцянками вже кілька років. Зрозуміло, що з таким кадровим складом результатів досягнути неможливо, тому виникає запитання: чому керівництво не запросило до клубу досвідчених гравців, які б стали вожаками молоді як на полі, так і у роздягальні. Якщо керівництво бачить перед собою інші цілі, то нехай не лукавить і висловиться перед очами людей, які віддано і палко вболівають за рідну команду.

Поргози від керівництва, які ми почули сьогодні ввечері, вважаємо смішними та нікчемними. Хочете погрожувати та ставити ультиматуми - зробіть це безпосередньо нам, на спільній зустрічі. 

Наш рух готовий поспілкуватися з вами, але за умови, якщо до діалогу будуть залучені гравці, тренер та безпосередньо Микола Іванович Кміть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: