Офіційна заява Федерації футболу учасників АТО

28 листопада 10:17
Переглядів: 394
карпати

Федерація футболу учасників АТО є всеукраїнською ветеранською спілкою учасників бойових дій та волонтерів АТО спортивного і реабілітаційного спрямування. Із 2015 року Федерація футболу учасників АТО заснувала та організовує єдиний в Україні щорічний регулярний Чемпіонат всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО, що є в першу чергу наймаштабнішою програмою психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації.

«На початку жовтня цього року Федерація футболу учасників АТО та Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» започаткували Всеукраїнську благодійну акцію на підтримку учасників бойових дій та членів їх сімей «Мій тато – герой!», яка є безстроковою. Ми звернулися до всіх футбольних клубів Прем’єр-ліги, щоб вони підтримали нашу ініціативу і висловили свою всебічну підтримку військовим і їхнім сім’ям. На знак солідарності з нашими героями та їхніми сім’ями, з 29 жовтня футболістів на поле виводять дітки з усієї України, батьки яких захищали чи захищають нашу державу на Сході. І дітки наших побратимів, і футболісти цих команд, виходять на поле у спеціальних футболках Федерації футболу учасників АТО з надписом «Мій тато – герой!».Таким чином ми, як організатори, хочемо привернути увагу до наших військових, їхньої визначальної ролі у захисті країни від російського агресора, мужності та героїзму, як прикладу для національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

«Першими до цієї акції долучилися ФК «Карпати» (Львів) та ФК «Динамо» (Київ), потім – рівненський «Верес», кропивницька «Зірка», полтавська «Ворскла», луганська «Зоря», кам’янська «Сталь», одеський «Чорноморець», донецький «Олімпік», ФК «Олександрія» та ФК «Маріуполь». Одинадцять клубів з дванадцяти підтримали нашу ініціативу і долучилися до цієї благородної справи, за що ми їм щиро вдячні, від імені бататотисячного колективу захисників України Федерації футболу учасників АТО та Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» і в рівній мірі до кожного клубу, з повагою відносимося» – йдеться у заяві.

ФК «Карпати» готовий і надалі підтримувати воїнів АТО, а також членів їхніх сімей у різноманітних соціальних програмах та подіях. Львівський клуб щиро вдячний усім тим, хто ціною свого життя та здоров'я захищає наші кордони, наш мир та наш спокій.      

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ВОЇНАМ АТО!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: