Офіційне звернення "Українських отаманів" до представників ЗМІ

06 лютого 08:02
Переглядів: 2424
українські отамани

5 лютого, на сайті спортивних новин champion.com.ua та інформаційного ресурсу «Українська правда», був опублікований матеріал з назвою: «Боксери "Українських отаманів" чотири місяці не отримують зарплатню», який згодом був передрукований й іншими виданнями. В даному матеріалі вищезгадані Інтернет ресурси розмістили неправдиву інформацію з посиланням на власні джерела у клубі.

Професійний боксерський клуб «Українські отамани» офіційно повідомляє, що усі фінансові та інші обов’язки в повній мірі виконуються як перед українськими боксерами, так і легіонерами команди, які прописані у контрактних умовах кожного спортсмена. Керівництво клубу «Українські отамани» та особисто президент клубу Володимир Продивус, розуміють, що фінансова сторона – одна з складових частин у підтримці та мотивації спортсменів до успішних виступів. Тому, виконання фінансових зобов’язань є одним з пріоритетних завдань менеджменту клубу. Свідченням цього є останні успішні виступи нашої команди, як в домашніх, так і виїзних матчах, і як наслідок перше місце у турнірній таблиці змагань Всесвітньої серії боксу, що як найкраще відображає позитивний настрій та чудовий мікроклімат у команді.

Окрім того, в своїх матеріалах вищезгадані ресурси оперують цифрами про заборгованість по заробітній платі за строк ЧОТИРИ місяці. Ми офіційно інформуємо, що сезон Всесвітньої серії боксу розпочався лише 16 листопада, тобто ТРИ місяці тому. Таким чином, якщо провести нескладні математично-календарні розрахунки, можна побачити, що подібної заборгованості навіть і бути не може, як і будь-якої заборгованості взагалі. Звідси випливає, що навіть і в цьому вищезгадані ресурси оперували неправдивою та неперевіреною інформацією.

Також вимагаємо від Інтернет порталів «Українська правда» та champion.com.ua опублікувати спростування викладеної ними раніше інформації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: