Офіційно: Євген Мурзін - головний тренер збірної України

05 червня 10:02
Переглядів: 217
мурзін

Новий президент ФБУ підтвердив оприлюднену інформацію про те, що новим головним тренером чоловічої збірної України з баскетболу стане Євген Мурзін.

«З тренерським штабом ми визначилися. Головний тренер - Євген Мурзін, а допомагати йому будуть Олександр Лохманчук і, можливо, Денис Журавльов. Головний скаут - Геннадій Защук, який, відштовхнувшись від побажань тренера, буде контактувати з гравцями. Тренерську раду очолює Валентин Мельничук. Ми зараз на фінішній прямій чергового циклу і радикально щось змінювати просто немає часу. Тому ми подивимося на всіх, хто зараз працює і по завершенню чемпіонату Європи зробимо висновки», - сказав Бродський.

Торкнувся президент ФБУ і тему комплектації команди. За його словами, ведуться переговори з Олексієм Ленем, тренерський штаб хоче бачити в команді Сергія Ліщука. «Можливо, буде легіонер, з приводу якого у мене запланована зустріч в адміністрації президента. До речі, і участь Джетера не виключено, так як з його агентом тривають переговори», - зазначив Михайло Юрійович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: