Огляд дій українських футзалістів, що виступають за межами нашої батьківщини

17 грудня 23:01
Переглядів: 126
Кирило Ципун у грі

У це міжсезоння багато українських зірок покинуло наш чемпіонат, але ми не збираємося їх втрачати з поля зору. Щотижня будемо повідомляти, по мірі наявності інформації про те, як живеться українським футзалістів на чужині.

Країна на півночі від Харкова

На півночі відбулося українське дербі, яке вийшло досить напруженим. Приємно, що одним з головних героїв протистояння "Спартака" і "Політєха" став наш Володимир Разуванов. У першому матчі його дубль разом з голом не чужого нам Морено здобули "червоно-білим" три очки. У другому матчі Володимир не забивав, а відповіли люб'язністю Свірідов і Романов з "Політеху", але перемогти їх команді це не допомогло. Вирішальний гол зустрічі забив все той же Морено.

У Кирила Ципуна тур вийшов двояким, він багато виручав, в першій грі навіть віддав гольову передачу, але після того як "Прогрес" зробив рахунок 2:4, він відразу ж посипався. У другій грі Кирило отримав пряму червону картку і відправився відпочивати.

Білорусь

На північному заході українська активність не вщухає, але кожен раз вистрілюють різні люди, хоча є кілька постійних клієнтів. Таким єДмитро Іванов, який оформив дубль у воротах "МАПІДа". Виключно голи Королишина і Аветисяна здобули три очки для "Вітена", а голОлександра Вершиніна вирвав перемогу для БЧ.

Свою довгоочікувану перемогу здобув "Борисов-900" під керівництвом Сергія Гупаленка, а крім цього борисовці зробили відмінний заділ у першій грі 1/8 кубка Білорусі. "Сталіца" розбила "Нєман", але без української допомоги, а ось в "дербі" "Форте" та "Граніту" дублі Тригубцяі Когута виявилися вагомішими забитого гола Задорожного.

Польща

На заході відфеєрив Олександр Бондар, який оформив хет-трик у воротах Гвязди, за яку грає наш Андрій Киданов. Також активно себе в грі з ГАФом показали Сергій Шаровара і Олександр Шамотій з Погоні.

Азербайджан

Тут український Фенер продовжує лідирувати і не в останню чергу завдяки нашим землякам. В останньому турі був обіграний Нефтчі. По голу на себе записали Сірий і Макаєв, а Валєнко і Камеко відсиджували свої дискваліфікації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: