Огляд двадцять п'ятого туру чемпіонату Івано-Франківщини з футболу

10 жовтня 12:30
Переглядів: 172
Футбол

Чемпіонат області. Перша ліга. 4 жовтня (неділя)

“Тепловик-ДЮСШ-3″ Івано-Франківськ – “Гуцульщина” Косів – 2:0 (2:0)
Голи: Павло Якібчук (13), Іван Легкий (17).
Івано-Франківськ, стадіон “Гірка”, 300 глядачів, t°: 20.

“Тепловик”: Василь Кучера, Юрій Павлів, Олександр Гук, Володимир Витак, Андрій Самочко, Назар Гуменюк (Олег Пилка, 57), Іван Легкий (к), Юрій Грона, Андрій Кукурудз (Денис Рудницький, 88), Богдан Оринчак, Павло Якібчук (Василь Ступницький, 84).
“Гуцульщина”: Олексій Тріщук, Андрій Андріюк (к) (Андрій Филипів, 75), Сергій Срібний, Володимир Данищук, Дмитро Яцик, Микола Остапчук (Юрій Голіней, 45), Андрій Сочка (Олег Мотель, 67), Петро Іваничук, Ігор Крамар, Михайло Кулик, Орест Дмитерко.

Попередження: Петро Іваничук (36), Андрій Сочка (40), Михайло Кулик (45), Назар Гуменюк (54).
Арбітр: Тарас Паньків (Долина). Асистенти: Василь Юрчишин / Володимир Гузоватий (обидва – Калуш). Делегат: Василь Сікора (Івано-Франківськ).

На свою біду, автор запізнився на цей матч рівно на стільки, аби більше не побачити голів ні в одні, ні в інші ворота. Річ у тім, що на “Гірці” все вирішили два швидкі постріли у звичному стилі господарів (до речі, в першому колі іванофранківці свої стартові два м’ячі забили ще швидше – на 1-й і 7-й хвилинах), тож надалі перед аудиторією постала в’язка й, відверто кажучи, нудна гра. І довелося жалкувати, що перевагу було віддано цьому поєдинку, а не тому, що водночас відбувався на “Русі”, де “Ніка” подарувала вболівальникам феєрверк голів у ворота Турки.

Отримавши свій подвійний ляпас, гості відтак второпали, звідки вітер дує, і, найперше, локалізували швидкісні, розмашисті атаки господарів. Особливо помітними у них виглядали колишні гравці коломийських “Карпат”, зокрема оборонці – досвідчений Сергій Срібний і молодий Володимир Данищук. Власне, “Гуцульщина” змусила господарів прийнята їхню гру, в якій дуже мало було креативу. Вочевидь, “тепловики”, наразившись на косівський “автобус”, зрештою, стали грати за результатом. Зрештою, звичних реактивних контратак від підопічних Яцурака мені побачити не вдалося. А саме вони є головною родзинкою “Тепловика”.

Що ж до гостей, то враженння від них доволі розмите, але, в усякому разі, важко зрозуміти, чому й далі вони перебувають на сухому пайку.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: