Після чергових ігор серед молоді встановилось двовладдя: краще за інших виступають «Дніпро» та «Шахтар».

«Чорноморець» − «Арсенал» − матч не відбувся

Київська команда не з’явилась на гру. Рішення про долю поєдинку винесуть дисциплінарні органи.

«Іллічівець» − «Металург» Д. − 1:1

Перший з двох центральних поєдинків туру відбувся у Маріуполі. Господарі після нічиєї перервали 4-матчеву виграшну серію, а для донеччан це була перша гостьова втрата очок. Причому ближчими до успіху і цього разу був «Металург». Саме приїжджа команда розпочала поєдинок швидким голом. Внаслідок розіграшу штрафного Роман Дебелко забив свій вже 5-й у сезоні м’яч. Потім Євген Гальчук двічі нейтралізував виходи сам на сам Ясина Хаміда і Максима Задераки. З іншого боку, Руслан Кісіль влучив у стійку. Гольових нагод після перерви було значно менше, і ледь не єдиний шанс незадовго до фінального свистка використав,влучно пробивши у дальній кут, Віталій Сич - «Іллічівець» було врятовано від поразки.

«Севастополь» − «Дніпро» − 2:6

Дніпропетровці розійшлись не на жарт, вигравши 4 рази до ряду із загальним рахунком 15:3. Дуже результативно зіграли суперники у Севастополі. Після гучного успіху з «Шахтарем» місцева команда не може продовжити у тому ж дусі, але підтримує реноме команди, яка пропагує видовищну гру. Попри велику поразку, господарі могли розраховувати на зовсім інший підсумок. За рахунку 2:3 Володимир Коваль не зумів перетворити вже зароблений гольовий «дубль» на хет-трик, і завадила йому у цьому поперечина під час пробиття пенальті. А от у гостей одразу двоє виконавців досягли почесних хет-триків. Приклад досвідченого Дениса Олійника підтримав Андрій Блізніченко. Усі автори забитих м'ячів у цій зустрічі входять до числа кращих бомбардирів сезону.

«Говерла» − «Металіст» − 0:1

Після провального старту «Металіст» перемагає вдруге поспіль і обходить безпосереднього турнірного сусіда. Підопічні Андрія Аніщенка не дарма здійснили подорож через всю Україну. У напруженому поєдинку все вирішив один забитий м’яч, а головні події розгорнулись у середині першого тайму. Спочатку Владислав Микуляк не використав очне побачення з Артуром Денчуком. А потім на добиванні влучив у поперечину. Натомість харків’яни відповіли атакою, у ході якої гравець «Говерли» у власному штрафному майданчику зіграв рукою. Саме з пенальті Богдан Бойчук і приніс перемогу харків’янам. Зламати хід зустрічі після перерви господарі не зуміли.

«Зоря» − «Ворскла» − 3:1

Луганська молодь потихеньку набирає звичну потужну ходу. Принаймні, завадити взяти ще 3 очки гості з Полтави не змогли, а сама «Ворскла» програла вчетверте поспіль. Розпочалась зустріч з двох пенальті у ворота полтавчан. Перший було призначено за гру рукою, однак Дмитро Луканов пробив повз ворота. Але він сам виправився за кілька хвилин, заробивши ще один 11-метровий удар, який чітко реалізував Гіулі Манджгаладзе. Сигналом до головних подій після перерви став гол у відповідь, забитий Олегом Баранніком, який замкнув простріл з флангу. Але у «Зорі» знайшлись сили, щоб забити ще двічі в останні півгодини. Віталій Квашук та Дмитро Тертишний втілили у життя ту перевагу, яку у цьому матчі мали луганці.

«Шахтар» − «Металург» З. − 1:0

Не було багато голів і у другому матчі за участі представників лідируючої групи. Вже в дебюті матчу активність «гірників» призвела до того, що в штрафному майданчику гостей звалили Сергія Болбата. До «позначки» підійшов Владлен Юрченко, але Валерій Юрчук врятував свою команду. Потім настав час активності запорожців, які створили кілька небезпечних моментів, в одному з яких м'яч влучив у поперечину. Надалі хід гри контролював «Шахтар», а «Металург» намагався організувати контрвипади. Обидві команди більше досягли бажаного у руйнуванні. І все-таки цілеспрямованість донеччан призвела до успіху. В одній з чергових атак Болбат промчав по правому флангу і прострілив у штрафний майданчик. Його передачею грамотно скористався Денис Безбородько, який і приніс перемогу господарям.

«Динамо» − «Таврія» − 3:0

Кияни підбираються до групи лідерів. Господарі поля вирішили долю зустрічі ще у першому таймі, коли цифри на табло набули кінцевого вигляду. Не допомогли «Таврії» і два досвідчені гравці. Це голкіпер Сергій Погорілий, який зараз не має практики у головній команді, а також Карл Свенссон − швед повертається у стрій після залікованої травми. У той же час «Динамо» грало винятково молоддю. Голи господарі забивали різні: Олексій Мілютін ударом злету з меж штрафного майданчика, Роману Лазаровичу вдався дальній «постріл» метрів з 30-ти, а Павло Полегенько перед свистком на перерву скористався неузгодженістю захисту кримчан. Після відпочинку темп зустрічі знизився і змін у грі більше не відбулось.

«Волинь» − «Карпати» − 1:2

Продовжує серію невдач «Волинь», хоча останнім часом команда кожного разу чинить гідний опір суперникам. Наприклад, у зустрічі з «Карпатами» господарі відзначились першими. Вкидання ауту підтримали нападники у чужому штрафному майданчику, і Сергій Коломієць другим дотиком відправив м’яч у сітку. А от захист лучан не витримав напруги протистояння в ендшпілі кожного з таймів, коли двічі порушувались правила у безпосередній близькості від воріт Олександра Воробея. Вони і вирішили долю суперечки на користь львів’ян, оскільки 11-метрові удари у виконанні камерунця Елла та Романа Подоляка завершувались на користь останніх.