Огляд матчів неділі дванадцятого туру футбольної Ліги Парі-Матч

07 грудня 09:00
Переглядів: 90
Ліга Парі Матч

Вчора, 6 грудня, в рамках 12-го туру футбольної Ліги Парі-Матч Чемпіонату України сезону-2015/2016 буде зіграно два останні матчі.

«Сталь» – «Олімпік» – 1:0

Незадоволеність від програшу у попередньому турі у зустрічі проти «Зорі» тренерський штаб «Сталі» висловив у ротації двох позицій. Місце Ростислава Багдасарова зайняв відновившийся від травми Сергій Пшеничних, а воротарська позиція залишилася за Юрієм Паньківим. Наставники гостей замінили більше половини основного складу у порівнянні з матчем проти «Карпат», що завершився розгромною поразкою донецької команди. Голкіпер Сергій Литовченко замінив Заур Махарадзе, який був вилучений у минулій грі вже на 14-й хвилині. А замість Володимира Дороніна, Антона Поступаленко, Івана Матяжа, Віталія Федоріва і Секу Конде наставники «Олімпіка» віддали перевагу Максиму Драченко, Віталію Гошкодеря, Сергію Шестакову, Володимиру Лисенку і Сергію Борзенко. Початок поєдинку пройшов у жорсткій боротьбі і після одного зі стандартів Денис Васін навісив з лівого флангу, Моха невдало прийняв м’яч на лінії свого штрафного майданчика і Валерій Кучеров пробив сильно низом. М’яч пролетів поміж ніг Максима Драченко і влетів у правий від голкіпера кут.

Надії на вдалий результат поєдинку для «Олімпіка» розтанули на 63-й хвилині, коли Темур Парцванія у центрі поля збив Владислава Кулача і отримавши другу жовту картку залишив поле достроково. Після цього моменту «Сталь» не використала два виходи один на один, але й наявної переваги вистачило дніпродзержинцям для перемоги.

«Металіст» – «Чорноморець» – 2:2

Гості почали з місця в кар’єр. Після невдалого розіграшу штрафного одеситами м’яч все ж опинився біля Дмитра Коркішка, який обігравши кількох суперників увірвався по лівому флангу в штрафну і прострілив на дальню штангу. Євген Смирнов залишився без опіки через неузгоджені дії захисників «Металіста» в один дотик перевів м’яч у сітку воріт. Харків’яни відігралися за півгодини, завдяки удару головою Івана Родіча, який замкнув подачу з правого флангу Сергія Барілка.

Відбившись від натиску атак одеситів на початку другої половини гри господарям вдалося провести результативну контратаку. Рустам Худжамов сильно вибив м’яч в поле, Іван Родич головою прокинув м’яч далі, який опинився в ногах у Володимира Прийомова. 80-й номер «Металіста» увірвався в штрафний майданчик «Чорноморця» і не зближуючись з голкіпером точно пустив м’яч йому між ніг – 2:1. Але недовго харків’яни святкували свій успіх. Чергова помилка центральних захисників команди господарів дозволила Дмитру Коркішку без проблем пробити головою з лінії воротарського майданчика після подачі з правого флангу від Олега Данченка. Тиск на ворота «Металіста» з кожною хвилиною наростало, але господарів поля виручав відмінно діяв на останньому рубежі Рустам Худжамов.