Огляд матчів першої ліги чемпіонату Івано-Франківської області з футболу

01 жовтня 10:30
Переглядів: 174
Футбол

Чемпіонат області. Перша ліга. 24 тур.

27 вересня (неділя)

"Пробій" Городенка - ФК "Калуш" - 0:2 (0:0). Юнаки - 0:4
Голи: Ярослав Олевич (70), Тарас Ковальчук (82).
Городенка: Олег Орищук, Роман Михайлюк, Ігор Білик (к), Петро Філіппов, Владислав Тис, Віталій Валовський, Юрій Гавриш, Володимир Гультай, Павло Олійник, Андрій Каштанюк, Богдан Бережанський.
Калуш: Андрій Вандзіляк, Орест Януш, Ярослав Олевич (к), Віталій Гладенький, Любомир Головінський (Олег Боднар, 88), Тарас Ковальчук, Орест Мельник, Юрій Коско, Степан Гудак, Андрій Драган (Густав Борте, 90), Андрій Новицький.
Попередження: Орест Мельник (39), Ярослав Олевич (70), Любомир Головінський (75).
Арбітри: Ігор Дебенко; Богдан Морозюк / Ростислав Андрунишин.7 вересня (неділя)

29 вересня (вівторок)

ФК "Турка" - "Оскар" Підгір’я - 2:3 (юнаки - 2:1)
Голи у гостей: Назарій Герин (два), Роман Вірстюк.

"Гуцульщина" Косів - "Придністров’я" Тлумач - 1:4 (юнаки - 4:2)

30 вересня (середа)

"Карпати" Брошнів-Осада - "Галичина-Бескид" - 7:0 (юнаки - 5:0)
Арбітр: Липко М., асистенти: Вовчок Я., Гузоватий І. 4-й арбітр: Пашник В. Спостерігач арбітражу: Луцький В.

"Покуття-Євромодуль" Снятин - "Карпати" Коломия - 0:3 (юнаки - 0:2)
Арбітр: Лаврів О., асистенти: Заліський І., Шевчук М. 4-й арбітр: Шуляр Е. Спостерігач арбітражу: Сікора В.

"Нафтовик" Долина - "Тепловик-ДЮСШ-3″ Івано-Франківськ - 0:3 (юнаки - 0:8)
Арбітр: Луцький В., асистенти: Дяченко М., Барко В. 4-й арбітр: Римарчук А. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.

"Карпати" Болехів - "Ніка Івано-Франківськ" - 0:3 (юнаки - 0:5)
Арбітр: Паньків Т., асистенти: Гузоватий В., Юрчишин В. 4-й арбітр: Рибчак М. Спостерігач арбітражу: Сушко В.

"Дністер" Галич - вільний від гри

Турнірна таблиця:

1

2

Бомбардири (після 23-ох турів)
19 - Ігор Цимбалістий ("Оскар")
13 - Андрій Ковальчук, Максим Федорович ("Карпати" Коломия), Роман Барчук("Дністер"/"Галичина")
12 - Ростислав Романишин ("Карпати" Брошнів-Осада), Ігор Худоб’як ("Дністер")
11 - Богдан Оринчак ("Тепловик-ДЮСШ-3")
9 - Павло Дмитрів ("Оскар"), Руслан Уграк ("Карпати" Коломия), Роман Кузьмин ("Карпати" Брошнів-Осада)
8 - Роман Стоцький ("Оскар"), Микола Свірідов ("Карпати" Коломия), Василь Француз("Придністров’я")
7 - Роман Москалик ("Карпати" Коломия), Василь Лаврінок (ФК "Калуш"/"Нафтовик").

Наступні матчі
25 тур. 4 жовтня (неділя); 13:00, 15:00
"Оскар" - "Дністер"
"Придністров’я" - "Карпати" Брошнів-Осада
"Карпати" Коломия - "Карпати" Болехів
ФК "Калуш" - "Нафтовик"
"Ніка-Івано-Франківськ" - ФК "Турка"
"Тепловик-ДЮСШ №3″ - "Гуцульщина"
"Галичина-Бескид" - "Покуття-Євромодуль".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити