Оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України

02 лютого 21:55
Переглядів: 126
Спорт

Оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації «Популяризація здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення»

Міністерство молоді та спорту України в термін до 1 березня 2017 року приймає пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Серед номінацій є і «Популяризація здорового способу життя, спортивної діяльності, профілактики та охорони здоров’я населення» у розмірі 50 тис. грн.

Премія присуджується за досягнення 2016 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які претенденти відзначенні державними нагородами.

Детальніше про Премію можна ознайомитися в Постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України»; наказі Мінмолодьспорту від 18.04.2016 №1461 «Про затвердження форми пропозиції  та Критерії висунення кандидата на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

За детальнішою інформацією просимо звертатися до головного спеціаліста відділу фізкультурно-масової та організаційної роботи управління Ольги Любичанківської за тел. 238-48-82.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: