Оголошено склад молодіжної гандбольної збірної на відбіркові матчі до чемпіонату світу-2016

16 березня 11:40
Переглядів: 219
Гладун

Тренер молодіжної збірної України з гандболу Віталій Надич назвав склад команди на відбіркові матчі до чемпіонату світу-2016. Вже завтра наша молодіжна збірна на чолі з головним наставником Борисом Милославським та другим тренером Віталієм Надичем відправиться до Чорногорії, де боротиметься за путівку на чемпіонат світу-2016.

Основу молодіжної збірної склали гандболістки львівської «Галичанки» - на відбіркові ігри до Чорногорії вирушать шестеро її гравчинь: Марія Гладун, Наталія Сабова, Софія Давидянц, Мар’яна Маркевич, Марина Коновалова, Тетяна Поляк. На жаль, не зуміє допомогти молодіжці у боротьбі за перепустку на чемпіонат світу її лідерка, «галичанка» Наталія Савчин. Саме на Наталку тренери мали великі надії, однак через хворобу дівчина вимушена залишитися вдома. Савчин замінить нещодавня дебютантка «Галичанки», учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Тетяна Поляк. Незважаючи на юний вік Тетяни, вона демонструє хороший рівень гри і на зборах у Конча-Заспі добре проявила себе у нападі та захисті.

Ще восьмеро збірниць були відібрані з інших  команд жіночої Суперліги: ужгородських «Карпат», херсонської «Дніпрянки», київського «Спартаку», миколаївського «Реалу» та тернопільського «Економ-Універу».

Отож, склад молодіжної збірної України на відбіркові матчі до чемпіонату світу-2016 такий: Марія Гладун, Наталія Сабова, Софія Давидянц, Мар’яна Маркевич, Марина Коновалова, Тетяна Поляк («Галичанка»); Олена Косик, Анастасія Мелекесцова («Карпати»); Марина Поцелуєва, Маргарита Гречка, Христина Гречка («Дніпрянка»);  Діана Червякова («Реал»); Олена Рудько («Спартак»), Іванна Гунько (Економ-Універ)

З цього переліку гандболісток визначено також стартовий склад збірної. Основну гру у Чорногорії вестимуть: воротарка Марія Гладун, ліва крайня Марина Коновалова, ліва півсередня  Софія Давидянц, розігруюча  Олена Рудько, права півсередня  Мар’яна Маркевич/Діана Червякова, права крайня Марина Поцелуєва, нападниця Наталія Сабова.

19 березня наша збірна зіграє проти команди Грузії, а 20 березня – проти Чорногорії. Лише переможець групи кваліфікується на чемпіонат світу, що пройде влітку в Росії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: