"Океан Ельзи" виступив у футболках "Карпат"

01 червня 23:37
Переглядів: 860
океан ельзи

Напередодні у Львові на «Арені Львів» відбувся грандіозний концерт з нагоди 20 річчя гурту «Океану Ельзи». Не дивлячись на проливний дощ, який до слова не вщухав ні протягом усього виступу, ні по його закінченню, не зупинив прихильників Святослава Вакарчука. Свято вдалося! І сорок тисяч пар радісних очей – лише цьому підтвердження.

Також варто відзначити, що під час 3-го виходу гурту «на біс», «Океани» вийшли на сцену у смугастих «зелено-білих» футболках львівських «Карпат»! Це спричинило неймовірний вибух приємних емоцій в усіх без винятку глядачів. І як же тонко Славко підібрав композицію до «декорацій» – «Я не здамся без бою» – одразу ж згадалися матчі з «Галатасараєм», «Боруссією» та інші неймовірні поєдинки!

І справді, просто не зміг Святослав, будучи львів’янином, фанатіючи від футболу, виступаючи у Львові, не згадати про улюблену команду. «Бажаю успіху! Бажаю успіху львівським «Карпатам»! – по завершенні пісні промовив фронтмен групи і... п’ять новеньких футболок «Карпат» полетіли у натовп неймовірно щасливих, хоча й до нитки промокших уболівальників! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: