Оксана Гергель та Жан Беленюк очолили світовий борцівський рейтинг!

17 грудня 10:30
Переглядів: 99
Оксана Гергель

Об'єднаний світ боротьби наприкінці року традиційно складає рейтинг найкращих борців планети і так само вже традиційно в цьому рейтингу чимало вітчизняних спортсменів.

Найкращий результат цього року показала Оксана Гергель, ставши чемпіонкою світу вона очолила рейтинг в категорії 60 кг. Її колеги по збірній також потрапили в двадцятку кращих: у найлегшій вазі під номером 9 - Наталя Пульковська, 53 кг - Лілія Горішна під номером 16, у категорії 55 кг - Тетяна Кіт на четвертій позиції, а Лариса Скоблюк на 17, 58 кг - Тетяна Лавренчук шістнадцята, у категорії 63 кг на третьому місці Юлія Ткач, Аліна Махиня сьома у вазі 69 кг, а в 75 кг - на 18 сходинці Оксана Ващук. 

Серед вільників відзначились Василь Шуптар, який став п'ятим у вазі 61 кг, Ібрагім Алдатов - сьомий в категорії 86 кг, у традиційно потужній для України категорії 97 кг, одразу два борця потрапили в десятку кращих - Павло Олійник - п'ятий і Валерій Андрійев - восьмий, в списку тяжів (125 кг) також одразу два наших борця - Ален Засєєв (13) та Олександр Хоцянівський (19). 

Борці класичного стилю також показали цього року хороші результати, так у вазі 66 кг на 15 місці Денис Дем'янков, Армен Варданян - другий у категорії 71 кг, Дмитро Пишков (75 кг) - шістнадцятий, Олександр Шишман (80 кг) - десятий, Жан Беленюк, чинний чемпіон світу у вазі 85 кг - визнаний найкращим борцем 2015 року, Дмитро Тимченко (98 кг) - четвертий, як і Олександр Чернецький у вазі 130 кг. 

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб з успішним завершенням року та сподіваємось, що новий Олімпійський рік принесе нові перемоги!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: