Оксана Заліско – призерка чемпіонату та Кубку світу з лижних перегонів серед ветеранів

16 березня 14:00
Переглядів: 178
заліско

В місті Клостер (Швейцарія) завершився Чемпіонат світу з лижних перегонів 2017 року серед ветеранів спорту. У цих змаганнях взяли участь понад 1 600 спортсменів-ветеранів, які представляли команди 32 країн світу!

У складі збірної команди України успішно виступила представниця Львівщини Оксана Заліско виборола 3 місце у гонці на 15 кілометрів класичним стилем у віковій категорії 60-64 роки.

Відтак у місті Сент-Моріц (Швейцарія) відбувся Кубок світу з лижного марафону, участь у якому взяла рекордна кількість учасників – 25 000 тисяч спортсменів із 38 країн світу! На цих змаганнях, здолавши лижну дистанцію в 42 кілометри, Оксана Заліско виборола також 3 місце й піднялася на третю сходинку світового п’єдесталу!!

Вітаємо представницю Пустомитівщини, старшого викладача кафедри фізичного виховання НУ «Львівська Політехніка» Оксану Заліско із значними спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів!

Нагадаємо, що саме їй нещодавно Указом Президента України П. Порошенка присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: