Олег Блохін: "Втратили два очки"

12 квітня 21:23
Переглядів: 95
блохін

Олег БЛОХІН, головний тренер «Динамо»

– Важко оцінювати цю гру. За рахунку 2:1, якби ми реалізували свої моменти – могли б перемогти. З іншого боку, моменти були і в «Карпат». Складно працювати з такими проблемами в обороні. Зараз ми втратили шанс наблизитися до конкурентів. Але чемпіонат триває, будемо боротися далі. 

– Як оцінити гру Рибки? Може воротарські помилки вплинули на результат? 
– Рибку не оцінюю. Хочете, щоб я звинуватив Рибку? Якби ми забили третій гол – було б все нормально. Є проблеми у нас і ми з ними боремося. А звинувачувати завжди дуже просто. Може будемо звинуватити Селіна, який не грав сім місяців? Якщо не реалізовуєш моменти, які маєш, то треба з цим щось робити. 

– «Шахтар» програв у Полтаві, ви це знали. Це якось вплинуло на гру? Може була додаткова мотивація? 
– Те ,що суперник робить – це його проблеми. А ми повинні дивитися на свою гру. 

– На поле таки вийшов Олег Гусєв, трибуни йому аплодували... 
– Я з ним розмовляв перед матчем. Він сказав, що голова трохи боліла і в повну силу він грати не зможе. Не варто забувати, що у нас півкоманди на картках перед матчем проти «Шахтаря». Ми все ж ризикнули. 

– Думки про можливу дискваліфікацію заважали гравцям? 
– Важко сказати. Дублем виходити проти «Шахтаря» нереально, самі розумієте. На початку сезону було по два гравця на позицію, а тепер – самі бачите скільки. 

– Хтось відновиться до гри проти «Шахтаря»? 
– Хачеріді точно не зіграє. Драґович під великим питанням. Сілва теж сьогодні грав з ушкодженням. Точно можу сказати, що повернуться дискваліфіковані. Але в матчі проти «Карпат» Гармаш підвернув ногу... 

– Все ж, ви сьогодні здобули очко чи втратили два? 
– Скоріш за все, що втратили. «Карпати» добре виглядали, але кращі моменти були у нас. Якби ми їх реалізували, то перемогли б.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: