Олег Бойчишин: "Задоволений першим етапом підготовки"

07 лютого 07:12
Переглядів: 173
Бойчишин

Після виснажливих тренувань та трьох спарингів львівські «Карпати» отримали півтора дні відпочинку. У вівторок ввечері «зелено-білі» продовжать підготовку до весняної частини чемпіонату, а поки головний тренер команди Олег Бойчишин підбив підсумки першої половини турецьких зборів. 

– В принципі, я задоволений першим етапом підготовки, де концентрували увагу на фізичній підготовці. Хлопці добросовісно підходять до роботи та намагаються виконувати все, що від них вимагається. Фактично, залишилось два тижні до гри із «Зорею». Ми присвятимо їх роботі над швидкістю та налагодженню командних взаємодій. Також, безперечно, визначимо кістяк команди, стартовий склад на матч проти луганчан.

– Команда провела три спаринги, в активі «Карпат» одна перемога та дві поразки. Які висновки зробили по кожному з цих матчів?
– Хлопці знаходились на фоні значних фізичних навантажень. Якщо говорити про перші дві гри, вони показали хороший рух та намагались виконувати все, що від них вимагалось. Зрозуміло, на фоні втоми і ноги не слухаються, тож не обійшлось без помилок, технічного браку. Загалом, я задоволений тим, як ми діяли у матчах проти «Кешлі» та «Ягеллонії». Що стосується останньої товариської зустрічі, то хлопці перебували, можна сказати, на піку фізичних навантажень, було помітно, що їм доводиться дуже тяжко. Це потрібно розуміти, перетерпіти. Думаю, при тому відношенню хлопців до роботи, як вони працюють зараз, у нас все вийде.

– Надалі команда продовжить графік дворазових тренувань чи буде проводити по одному заняттю в день?
– У нас будуть як одноразові, так і дворазові тренування; зате буде більше теоретичних занять. Фактично, в останній тиждень підготовки, команда проводитиме одне тренування в день. Будемо плавно та рівномірно готуватись до гри із «Зорею». План роботи складали ще перед вильотом до Туреччини і нема змісту щось змінювати.  

– «Карпати» підписали кількох новачків, зокрема, двох молодих колумбійців...
– Їм потрібно зрозуміти, що вони потрапили до клубу, який має свої традиції та ім’я.  Розуміємо, що обом потрібен час на адаптацію. Кортес справляє непогане враження, а Бедойї треба попрацювати над функціональною підготовкою. Це нормально – вони ж приєдналися до нас по ходу зборів. Якісна робота дозволить їм у перспективі стати гравцями основного складу.

– Як футболісти справляються із фізичними навантаженнями? Не скаржаться?
– Хлопці виконуюсь все, що ми запланували. Ясна річ, їм не легко, але вони розуміють, що зараз закладається фундамент на чемпіонат. «Як постелиш, так і виспишся» – вони це усвідомлюють. Підводити зараз команду під ігри немає сенсу, адже ми маємо зробити хороше підґрунтя. Якщо воно буде, то в сезоні все має бути добре.

– Ви мабуть вже потроху плануєте стартовий склад, кістяк команди...
– У грі із сербами ми розподілимо навантаження між всіма гравцями, як і в попередніх спарингах. А починаючи від поєдинку з БАТЕ ми будемо готувати команду до гри із «Зорею».  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: