Олег Дулуб: "Формат в три кола відкинутий, але я б не біг попереду паровоза"

25 квітня 08:48
Переглядів: 70
Дулуб

Головний тренер Карпат Олег Дулуб поділився враженнями від зустрічі представників клубів з керівництвом УПЛ.

Зустріч футбольних функціонерів пройшла вчора в Києві, і на ній було вирішено залишити в наступному сезоні УПЛ 12 команд.

Проте, Дулуб впевнений, що деталі майбутнього турніру ще будуть обговорюватися, і сьогоднішньою зустріччю обговорення не обмежиться.

«У глобальному плані ми ні до чого не прийшли. Незабаром Прем'єр-ліга розішле в клуби опитувальник, і згідно з останнім думку клубів буде прийматися остаточне рішення щодо формату в чемпіонаті і календарем. Але в будь-якому випадку таке спілкування було корисним, адже запропоновані й вислухані різні думки, люди почули один одного», - заявив тренер Карпат.

«Раніше було сказано, що, швидше за все, залишиться колишній формат, а варіант в три кола був відкинутий. Але я б не біг попереду паровоза... Але, впевнений, у всіх сторін вийде легко знайти компроміс».

«У Білорусі також були подібні зустрічі та обговорення, після чого приймалися рішення про формат. У будь-якому випадку це корисно не тільки для клубів і Прем'єр-ліги, а й для всього українського футболу».

Нагадаємо, поточний сезон - перший, в якому в УПЛ грають тільки 12 команд. До того в еліті чемпіонату України протягом двох сезонів виступали 14 команд, а ще раніше - 16 команд.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: