Олег Дулуб: "Карпатам" не вистачило психологічної свіжості"

27 листопада 22:44
Переглядів: 168
Олег Дулуб

Головний тренер «зелено-білих» Олег Дулуб прокоментував офіційному сайту «Карпат» нічию (2:2) своєї команду у грі з луганською «Зорею».

- Враження про матч двоякі. З одного боку грали з третьою командою країни, з іншого боку втратили перемогу. У цілому сподобалось, як грала команда, організація гри, враховуючи, що грали після «Шахтаря» після якого був психологічний сплеск. Ми цілий тиждень відновлювали гравців психологічно. Зіграли достойно.

У Бланко-Лещука сильний забій стопи. Він сам попросив заміну за кілька хвилин до забитого голу  і сказав, що грати не зможе. Худоб’як передав, що Бланко сказав, що в нього сильний забій. Там синяк на пів стопи.

Ми вимушені були після заміни Бланко змінити схему гри. Фактично перейшли на класичну схему 5-3-2 з двома центральними нападниками, напівнападниками Худоб’яком і Костевичем. З «Шахтарем» ми грали трошки по іншому.

На мою думку нам не вистачило психологічної свіжості. Я бачив гравців у роздягальні після «Шахтаря», коли ми в десятьох протистояли цілий тайм найкращий команді країни та не досягли позитивного результату. У нас були вихідні і після них команда була не в найкращому психологічному стані і ми весь тиждень їх відновлювали. Але десь не змогли відновити.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: