Олег Дулуб: "Худоб'як і Гладкий заслуговують тільки найкращих слів"

21 грудня 19:00
Переглядів: 182
Дулуб

Наставник Чорноморця Олег Дулуб пригадав свій період роботи в Карпатах та поділився думкою про теперішній стан речей у львівському клубі.

"Іноді ловив себе на думці, що багато речей роблю "на автоматі". Порятунок клубів у вищому дивізіоні – це добре. Але мені, як людині творчій, хочеться щось творити, вигадувати, підводити всі команди під єдину філософію клубу та гри. Це, до речі, колись зацікавило Петра Петровича Димінського. Шкода, що сімейні обставини змусили мене піти. Зараз, думаю, що Карпати були б зовсім на іншому місці.

Коли ти працюєш і передаєш в інші руки ще не готовий продукт, а хороший напівфабрикат, а новий кухар з цього робить абсолютно інше... Причому новий продукт трішки не відповідає рівню клубу. За Карпатами стежив конкретно під час нашого з ними матчу. Клуб асоціювався останнім часом з Ігорем Худоб'яком – він душа команди. Тут багато речей має значення: як він поводиться в побуті, на тренуваннях. І в кінцівці він навіть в заявку не потрапить... Просто немає слів.

Або той же Саша Гладкий. Я йому дзвонив, запрошував до Одеси, коли він був між Динамо і Карпатами. Він відповів, що "до вас пішов би, але у мене є тільки дві команди – Шахтар і Карпати".

Я поважаю його вибір. Про Худоб'яка і Гладкого можу сказати тільки найкраще. Шкода, що не вдалося зв'язатися перед відпусткою, але хотілося б йому висловити слова підтримки", – розповів Дулуб в інтерв'ю Sport Arena.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: