Олег Дулуб: "Кожне очко здобуваємо потом і кров’ю"

15 квітня 18:02
Переглядів: 78
дулуб

Олег ДУЛУБ, головний тренер «Карпат»

– Якщо аналізувати гру зараз, то ми могли б все зробити ще на першій хвилині. Не вдалося, тому гра перейшла у позиційне русло, відповідно, жодній з команд будь що вичавити корисне так і не вдалося. 

– Чому так мало ударів від вас було?
– На кожному тренуванні ми це вимагаємо і просимо від гравців. Але під час матчів, очевидно, своє бере психологія. Забракло нам спортивної агресії. 

– Що сподобалося вам у цьому матчі? Що в ньому було такого, що могло б зацікавити уболівальника?
– Я б відзначив самовіддачу гравців. Матч був важкий, ми утримували дисципліну. Все робили, як домовлялися перед грою. Добре чи погано це вдавалося – то вже побачимо після детального аналізу. Не сподобалося відсутність здорової агресії. Тому що саме вона приваблює глядача, коли атака йде на атаку, коли є швидкість. Це у нас краще виходить в домашніх матчах. 

– Чому гра не цікава була? 
– Зі свого боку скажу, що ми знаходимося недалеко від зони вильоту, тож набираємо очки з потом і кров’ю. Гравці хочуть максимально втекти від цієї небезпечної зони. Ще восени, коли ми були останні, то дивилися на інші команди знизу вгору. Зараз легше, але не набагато. Тут усі команди рівні, маятник може хитнутися як в одну сторону, так і в іншу. 

– Мало комбінацій, мало ударів... 
– Не було емоцій живих. Футболісти мають грати, а не виконувати роботу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: