Олег Дулуб: "Нажаль не вдалось забити другий швидкий гол"

13 грудня 07:46
Переглядів: 157
Олег Дулуб

Головний тренер «Карпат» прокоментував програмі «Про футбол» матч із «Зіркою».

Ми просили щоб наші гравці відкривались за спинами центральних захисників суперника щоб Бланко чіплявся за м’яч, а опорні підбирали і просувались в перед. Перший гол був хороший: «розрізали» їм середню лінію і лінію захисту, увійшли і виконали. Нажаль не вдалось забити другий швидкий гол.

Кажуть, що перші п’ять хвилин після взяття воріт – найнебезпечніші. Так воно і вийшло. Голи забивали на 69-й., 70-й і 74-й хвилинах. Щодо пропущеного третього голу, то треба дивитись відео. Думаю, що там була позиційна помилка гравця, який знаходився на дальній штанзі.

З одного боку може й добре, що ми почали грати в інший футбол. Але з іншого боку я поміняв би гру на результат. Хай би не було гри, але ми б взяли три очки. Для мене це було важливіше.

Нагадаємо, що в останньому матчі року львівські «Карпати» поступились з рахунком 2:3