Олег Дулуб: "Просив, щоб грали на атаку"

11 листопада 20:33
Переглядів: 120
Дулуб

Головний тренер «Карпат» проаналізував матч у Кракові, де «зелено-білі» переконливо перемогли місцеву «Віслу». 

– Сьогоднішній спаринг ви розглядали, як підготовку до «Шахтаря» чи мав місце певний іміджевий підтекст у протистоянні Львова і Кракова?
– Мабуть, матч мав значення з обох сторін. Коли вчора дізнався про те, що такі давні традиції супроводжують це протистояння... А ще, враховуючи той факт, що «Вісла» готувалася до цієї гри протягом 23-х років, нам дуже хотілося виграти. Крім того, хотіли якомога краще підготуватися до наступного поєдинку з «Шахтарем», а також до заключних турів із «Зорею», «Олімпіком» і «Зіркою».

– Сьогоднішню нову схему можна назвати експериментом?
– Ми просто спостерігали за новим поєднанням гравців. Це трохи експериментальний склад, адже трьох футболістів основи у нас не було, тому дали можливість зіграти Страшкевичу і Сениці. Словом, подивилися на деяких гравців на нових позиціях.

– Загалом команда виконала те, що ви від неї вимагали?
– Так, очевидно. Просив, щоб грали на атаку. Бо оборона це добре, але нам дуже потрібна атака. 

– «Карпати» дуже швидко виходили з оборони.
– Враховуючи те, що нам вчора не вдалося повноцінне тренування, боявся, що певний негатив може перенестися на гру з «Віслою». Однак побоювання виявилися даремними. 

– Рахунок не дуже товариський...
– Не можна було хлопцям сказати, що варто зупинятися при перевазі в один чи два голи. Тим більше, нам вчора сказали, що у випадку нічиєї, пробиватимемо пенальті. Тому, як би ми не зіграли, одна з команд була би у програші. Тому радий, що Кубок дістався Львову (сміється).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: