Олег Голодюк: "Через 10 днів зможу тренуватися"

02 червня 17:26
Переглядів: 117
голодюк

На останніх хвилинах поєдинку проти сімферопольської «Таврії», що відбувся у квітні цього року в Криму, капітан «Карпат» Олег Голодюк зазнав травми під час зіткнення з суперником. Так сталося, що кримська команда вже вдруге поспіль спричиняється до травми Голодюка – перший такий випадок трапився у 2012 році.

Головний тренер «левів» Олександр Севідов на веб-конференції розповідав, що Голодюку зробили в Німеччині операцію і до старту сезону він буде готовим. Олег підтвердив цю інформацію в коментарі Інформаційному центру.

«У матчі проти «Таврії» я зіткнувся з суперником. З його боку грубої гри не було, очевидно, нога невдало приземлилася на газон. Я відразу відчув, що це перелом, бо у мене вже була така травма. Довелося їхати в Німеччину на операцію. Тамтешні лікарі поставили діагноз – шість тижнів відпочинку від футболу. Тобто вже через 10 днів я зможу тренуватися, а загальний збір команди запланований аж через два тижні. Почуваюся добре, правда, ще не навантажував ногу» – каже Олег.

«Коли у мене був перший перелом, то я відновлювався три з половиною місяця. Зараз процес реабілітації проходить значно краще. Взагалі, в Німеччині я був лише чотири дні, тому не пропустив жодного матчу «Карпат». Єдине, не ходив на стадіон, бо на милицях це було трохи незручно. А зараз займаюся різними справами у Львові. Невдовзі поїду додому, на Рівненщину. Відпочивати десь за кордоном намірів не маю» – підсумував капітан «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: