Олег ГОЛОДЮК: "Посвяткуємо, коли виграємо Чемпіонат Європи"

13 жовтня 18:16
Переглядів: 186
Default Image

Хавбек «зелено-білих» Олег Голодюк допоміг команді втримати необхідний результат. Про враження від гри проти голландських однолітків, перспективи збірної та матч проти «Динамо» Олег розповів Інформаційному центру ФК «Карпати».

- Після таких поразок, як не дивно, враження найкращі. Головне, що ми виконали завдання і вийшли на Чемпіонат Європи. Шкода, що програли, але це вже не має значення.

- Команда була готовою до зовсім іншої Голландії?
- Ми знали, що по-іншому і бути не могло. Тому усі налаштовувалися так само як і на першу гру. Але на нас давив результат. У першому таймі хлопці більше боялися пропустити, аніж хотіли забити. А коли виникає така ситуація, тоді матчі стають дуже нервовими і напруженими. По суті, ми почали нормально грати, коли рахунок став 0:2.

- Що тобі сказав Павло Яковенко перед виходом на поле?
- Сказав, щоб я грав у свій футбол. Персональних завдань не було ні в кого. Він налаштовує перед грою усю команду.

- Наприкінці гри у тебе був хороший момент…
- Розгубився…. Зі всіх сторін хлопці просили м’яча. Треба було самому вирішувати, а я щось не зорієнтувався і віддав невдалу передачу.

- Позитивні емоції допоможуть в підготовці до матчу проти «Динамо»?  
- Звичайно. Я наразі не тренувався з командою, бо тільки-но прилетів до Львова, а вже завтра почну підготовку до суботнього матчу.

- Після гри проти Голландії у тебе була нагода перекинутися кількома слова з динамівцями – Бойком, Гармашем, Зозулею…?
- Та у нас було десять днів, щоб наговоритися (сміється). Ясно, що говорили про матч, динамівці сказали, що їм буде важко. Я те саме сказав – обидві команди виснажені травмами. А ще ми дійшли висновку, що гра буде дуже цікавою.

- Як команда святкувала перемогу?
- Як такого святкування не було. Посвяткуємо, коли виграємо Чемпіонат Європи. Ми відкоркували кілька пляшок шампанського, пообливалися і роз’їхалися по клубах. Тепер треба переключитися на чемпіонат.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: