Олег ГОЛОДЮК: "Щось не так у нас"

23 жовтня 12:00
Переглядів: 268
Default Image

Півзахисник "Карпат" та молодіжної збірної України поділився враженнями від гри свого клубу в матчі проти "Севільї" та й загалом у Лізі Європи.

Як і Ігор Худоб'як, "карпатівець" Олег Голодюк після матчу з "Севільєю" останнім з футболістів львівського клубу покидав стадіон - через процедуру проходження допінг-контролю.

Та все ж знайшов час відповісти на запитання кількох журналістів.

-Олеже, які враження від гри?

-Враження негативні, адже ми програли. Думаю в цьому матчі ми заслуговували бодай на одне очко, але чогось нам забракло.

-Чи не здалося вам суддівство у матчі з "Севільєю" упередженим по відношенню до "Карпат"?

-В мене і справді склалося враження, що суддя симпатизував "Севільї". Чому так - не знаю. Сьогодні це було особливо помітно.

Хоча раніше також судді прихильніше ставилися до наших суперників по Лізі Європи. Чомусь судді прихильніше ставляться до команд, які мають уже певний авторитет у Європі. Сьогоднішнє суддівство я б м'яко назвав не дуже добрим. 

-Чому команда вже далеко не першу гру поспіль в другому таймі виглядає цілком непогано, а першу половину гри практично провалює?

-Ви праві, що є така закономірність у нас останнім часом. Але чому це так - не знаю, це складне запитання. Значить, щось не так у нас, будемо розбиратися і намагатимемося покращити цю ситуацію.

-З ким із суперників по групі Ліги Європи грати було найскладніше?

-З усіма було однаково складно грати, мені всі ці команди сподобалися. Але якщо ми гратимемо постійно так, як у другому таймі проти "Севільї", то досягатимемо бажаного результату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: