Олег Голодюк: "У другому таймі ми повністю переграли "Чорноморець"

10 грудня 09:07
Переглядів: 129
голодюк

Капітан "Карпат" прокоментував нічию з "Чорноморцем" (0:0).

- Думаю, що результат справедливий. Гра вийшла нічийною. У першому таймі перевага була у суперника, у другому - ми їх повністю переграли. Вони в першому таймі мали, скажімо так, напівмоменти, ми - у другому. Вони ними не скористалися, ми - теж. Значить, результат закономірний.

- За рахунок чого вдалося перебудуватися в перерві? На чому тренер зробив акцент?

- Це залишиться між нами, але в цілому, він просто вказав на наші помилки. Ми відразу почали грати по-іншому, і нам стало легше.

- У "Карпатах" зараз така ситуація, що на полі ви продовжуєте набирати очки, а за межами поля їх втрачаєте. Який мікроклімат в колективі?

- Нас і тренери налаштовують, і самі ми розуміємо, що це питання клубу. Думаю, вони знають, що роблять, а наша справа - тренуватися і грати. У нас була зустріч з керівництвом - нас заспокоїли і сказали просто грати. Ми так і стараємося. Звичайно, психологічно це впливає на команду, тому що при інших розкладах ми б були не там, де зараз. Але наше головне завдання - грати і прогресувати, а з рештою питань нехай розбирається керівництво.

- Уболівальники на трибунах нашуміли, надиміли ... як було грати в таких умовах?

- Знаєте, ми точно звикли до такого. У нас у Львові буває ще гірше. В Одесі добре підтримують команду, але ми чули своїх уболівальників, тому що їх була достатньо велика кількість, і нам було приємно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: