Олег Голодюк: "Віддамо всі сили, будемо битися"

19 листопада 18:12
Переглядів: 102
голодюк

Після матчу проти київського «Динамо» Олег Голодюк не займався в загальній групі через незначне ушкодження. Однак під час відкритого тренування для львівських журналістів, капітан команди вже працював разом з іншими гравцями команди. Саме він першим поспілкувався із пресою та розповів про підготовку до матчу проти «Шахтаря». 

– На щастя, нічого серйозного зі мною не трапилося. Лікарі діагностували спазм м’яза, тож наші медики допомогли швидко відновитися. 

– На що уболівальникам очікувати в матчі проти «Шахтаря»?
– Може запевнити, що ми так само гратимемо як проти «Динамо». Віддамо всі сили, будемо битися, щоб потішити трибуни. 

– Зараз із «Шахтарем» йде протистояння, при чому не лише на полі... 
– Вибачте, але це не моя компетенція. Керівництво виконує свою роботу, ми – свою. Наше завдання – грати в футбол, а не займатися позафутбольними справами.

– Чи додає наснаги перемога над «Шахтарем» у минулому сезоні?
– Приємно вигравати в такої команди, як «Шахтар». Все таки це серйозний європейський рівень. Ми постараємося повторити минулорічний результат. 

– Перед останнім матчем проти «Динамо» ви суперника не розбирали, так як знали його дуже добре. А от «Шахтар», мабуть, розкладаєте по поличках? 
– Наші тренери вже підказують, як нам діяти, як будувати гру. Окрім цього планується ще й детальний розбір. Тож я сподіваюся, що до матчу ми підійдемо в повній бойовій готовності. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: