Олег Голодюк: "За кілька днів повернусь до тренувань у загальній групі"

10 листопада 11:00
Переглядів: 133
голодюк

Півзахиснику «зелено-білих» довелось спостерігати за поєдинком між «Карпатами» та «Сталлю» поза межами поля. Причиною тому стало ушкодження, яке карпатівець отримав у домашньому протистоянні з київським «Динамо». Олег Голодюк поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати», де розповів коли чекати його повернення на поле та як «леви» налаштовуються на гру з «Маріуполем».

– Олег, розкажи як команда буде заповнювати ігрову паузу, пов’язану з матчами національних збірних?
– Після «Сталі» ми отримали кілька днів на відпочинок. Наразі приступили до режиму дворазових тренувань. Мабуть, вже всі починають думати про гру з «Маріуполем», адже необхідно набирати якомога більше очок.

– Говорять, що у команди Олександра Бабича зараз ігрова криза... 
– Можливо у «Маріуполя» є якісь внутрішні проблеми, але це тільки їхні справи. Своєю грою вони показують, що знаходяться в хорошій формі. Навіть в останньому матчі з «гірниками», команда Бабича виглядала дуже гідно. Але нам потрібно дивитись виключно на себе. Якщо будемо продовжувати працювати у тому ж напрямку, що й в останніх іграх, то неодмінно досягнемо позитивного результату.

– Згідно з рішенням Федерації Футболу України наступний домашній матч «Карпати» проведуть без глядачів... 
– Звичайно, що завжди приємніше грати із вболівальниками, заповненим стадіоном. Повторюсь, нам необхідно зосередитись на своїй грі. Адже тільки так можна розраховувати на перемогу. 

– «Карпати» ставлять завдання потрапити у верхню шістку, тобто, очок втрачати вже не можна...
– Всі знають та розуміють, що команді потрібно бути у верхній частині турнірної таблиці. Тут не потрібно щось зайвий раз обговорювати. Наскільки я знаю, «Маріуполь» поставив перед собою аналогічні цілі. Думаю, буде цікава, бойова гра.

– Ти пропустив матч зі «Сталлю» через ушкодження. Скільки часу знадобиться для повного відновлення?
– Добре себе почуваю. Сподіваюсь, що вже за кілька днів приєднаюсь до тренувань із загальною групою. 

– Помітно, що в «Карпат» зараз хороший внутрішній мікроклімат, футболісти усміхаються, жартують...
– У нас ніколи не було проблем з колективом. Головне, щоб до усмішки також додався позитивний результат.

– Розкажи як проводжали Сергія Мякушка до розташування національної збірної України?
– Звичайно, ми всім колективом привітали Сергія. Це особлива подія для «Карпат», адже далеко не кожному вдається привернути увагу Андрія Шевченка. Мякушко довів своєю грою, що навіть команда, яка знаходиться у нижній шістці турнірної таблиці, може делегувати гравців у національну збірну. Кожен за нього радіє та підтримує.

– Можна сказати, що на «Арені Львів» у Сергія буде особиста група підтримки...
– І в української збірної також (усміхається). Впевнені у тому, що Сергій вийде у складі команди Андрія Шевченка та допоможе «синьо-жовтим» перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: