Олег ГОЛОДЮК зіграє проти ПСЖ

30 вересня 15:56
Переглядів: 289
Default Image

До Парижу, на зустріч 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти місцевого ПСЖ, головний тренер «Карпат» Олег Кононов взяв 22 гравця.

Задовго до матчу було відомо, що у столиці Франції команді не зможуть допомогти травмовані Ігор Ощипко, Андрій Ткачук та Вільям Батіста. Не грав минулої неділі в матчі Прем’єр-ліги з «Таврією» і Олег Голодюк. У нього були певні проблеми, тож тренери, порадившись з медиками, прийняли рішення не ризикувати і Олег полетів не на гру до столиці Криму, а на консультацію до Мюнхена. Після обстеження німецькі лікарі зробили висновок, що жодних застережень до участі Голодюка у матчі з ПСЖ немає.

До речі, разом з Олегом до Мюнхена на планове контрольне обстеження літав й Ігор Ощипко. Як розповів Інформаційному центру лікар нашої команди Юрій Макогін, який разом з гравцями був у столиці землі Баварія, відновлення лівого захисника «зелено-білих» після операції триває нормально. Однак в цьому році допомогти команді в іграх він навряд чи зможе – надто вже серйозна травма, яка потребує тривалого лікування.

На жаль, не зможе завтра вийти на поле «Парк де Пренс» і талановитий молодий форвард Юрій Габовда. Буквально вчора він застудився і змушений був залишитися у Львові.

Склад «Карпат» на поєдинок з ПСЖ:

воротарі – Андрій Тлумак, Віталій Руденко, Роман Мисак;

захисники – Артем Федецький, Тарас Петрівський, Іван Мілошевіч, Неманья Тубіч, В’ячеслав Чечер, Євген Тарасенко, Даніло Авелар;

півзахисники – Ігор Худоб’як, Самсон Годвін, Олег Голодюк, Сандро Гурулі, Борис Баранець, Григорій Баранець, Ярослав Мартинюк;

нападники – Денис Кожанов, Сергій, Кузнецов, Сергій Зеньов, Михайло Кополовець, Володимир Гудима.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: