Олег і Катерина Соловей повернулися зі спаринг-туру Італією

10 червня 10:25
Переглядів: 174
Катериною Соловей

Днями завершилася серія спаринг-семінарів Олега і Катерини Соловей, які вони проводили в Італії. Своєрідний спаринг-тур охопив чотири міста.

«Під час туру ми провели тренування у Венеції, Римі, Тоскані та Мілані, — розповів заслужений тренер України Олег Соловей. — Загалом наші заняття відвідали понад 200 італійських таеквондистів. Як завжди, на семінарах панувала тепла і відкрита атмосфера».

Наступний семінар легендарне спортивне подружжя з Івано-Франківська проведе у вересні аж за океаном — в Буенос-Айресі, Аргентина. Слідом у жовтні заплановані заняття в столиці Великобританії Лондоні.

Нагадаємо, це вже не перший закордонний семінар наших титулованих спортсменів. Вони вже ділилися своєю майстерністю зі спортсменами Фінляндії, Швеції, Румунії, Угорщини, Грузії та Латвії. На початку травня наші майстри провели заняття у Німеччині.

Наразі Олег і Катерина Соловей разом зі своїми івано-франківськими вихованцями вирушають на традиційний літній табір в Карпатах. Заслужений майстер спорту Катерина Соловей у таеквон-до є дворазовою чемпіонкою світу, дев’ятиразовою чемпіонкою Європи, дворазовою володаркою Кубка світу та Кубка Європи. Крім цього у кікбоксингу (версія WAKO) наша спортсменка тричі ставала чемпіонкою світу, двічі — чемпіонкою Європи та чотири рази виборювала Кубок світу. Олег Соловей підготував дев’ятьох чемпіонів Європи та трьох чемпіонів світу. Нині він є головним тренером збірної України з таеквон-до.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: