Олег і Катерина Соловей провели семінар в Німеччині

09 травня 20:40
Переглядів: 138
таеквандо

«Золоте» івано-франківське спортивне подружжя продовжує ділитися секретами свого успіху. Два дні, 3-4 травня, Катерина і Олег Соловей проводили майстер клас у Німеччині.

Як розповів кореспонденту sport.if.ua заслужений тренер України Олег Соловей, семінар відбувся у маленькому містечку Хекстер. У заняттях взяли участь близько 100 таеквондистів з Німечини, Бельгії та Голандії. Тренування проходили з 11:00 ранку до 17:00 в суботу та неділю і були поділені на декілька частин. Протягом усього семінару в залі панувала дружня атмосфера, за усім спостерігав Гранд майстер Лан Ун Кім (9 дан), який відмітив високу підготовку наших таеквондистів.

Нагадаємо, це вже не перший закордонний семінар наших титулованих спортсменів. Вони вже ділилися своєю майстерністю зі спортсменами Фінляндії, Швеції, Румунії, Угорщини, Грузії та Латвії. Через два тижні Катя і Олег Соловей проведуть цілий тур містами Італії, де також поділяться секретами свого успіху.

Заслужений майстер спорту Катерина Соловей у таеквон-до є дворазовою чемпіонкою світу, дев’ятиразовою чемпіонкою Європи, дворазовою володаркою Кубка світу та Кубка Європи. Крім цього у кікбоксингу (версія WAKO) наша спортсменка тричі ставала чемпіонкою світу, двічі — чемпіонкою Європи та чотири рази виборювала Кубок світу. Олег Соловей підготував дев’ятьох чемпіонів Європи та трьох чемпіонів світу. Нині він є головним тренером збірної України з таеквон-до.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: