Олег Лутков: "Кинули всі сили на атаку, і "Зірка" не витримала"

03 травня 11:15
Переглядів: 95
лутков

Справжнім оракулом проявив себе в 22-му турі юніорського чемпіонату старший тренер Скали U-19.

Після першого тайму матчу з Зіркою його команда програвала господарям 0:1, і досвідчений фахівець ризикнув випустити після перерви двох нападників - Лукача і Фоміна. Дубль першого і гол другого (плюс ще м'яч з пенальті Кондракова) перевернули хід поєдинку з ніг на голову. Гості перемогли 4:1, вигравши, до речі, перший матч у весняній частині чемпіонату під керівництвом Луткова.

- Два різних тайми, перший провалили, в атаці дії не вийшли. Не знаю, що вплинуло, може, спекотна погода, ми перший раз в таку потрапили, у нас ще досить прохолодно. Перший тайм провалили, програвали 0:1, могли ще пропустити, там штанга була. Добре, що так закінчилося.

У перерві зробили заміни, кинули сили в атаку, почали пресингувати на чужій половині поля і тут Зірка не витримала.

У другому таймі повністю її переграли. Чотири забили і ще могли. Вдало вийшли хлопці на заміну, забили три м'ячі з чотирьох, плюс ще акцент на атаку. Яка різниця, як програвати, кинули всі сили в атаку, і вдалося виграти.