Олег Лутков: "Ми прекрасно знали слабку сторону "Карпат" на лівому фланзі"

21 листопада 23:46
Переглядів: 233
Default Image

Прес-конференція після матчу "Металург" З - "карпати" (0:0).

Олег Лутков, наставник "Металурга" З.

- Мали достатню перевагу, володіли ініціативою, в обороні відіграли дуже надійно, за винятком одного моменту. Але для того, щоб вигравати, потрібно забивати і моменти ми створюємо. У такій грі все вирішував один м'яч. Карпати - відмінна команда, не даремно вона грає в Лізі Європи, хлопці набралися досвіду. Забити той самий вирішальний м'яч не вдалося, хоча моменти для цього були. Дії в атаці - наше хворе місце. Якщо за пропущеними м'ячами ми знаходимося десь в середині таблиці, то за забитими - просто катастрофа.

- У першому таймі здалося, що всі атаки йшли через правий фланг...
- Ми прекрасно знали слабку сторону "Карпат" на лівому фланзі, де Авелар недостатньо чітко працює в обороні, тому націлювали Пісоцького на активні дії. Були моменти в першому таймі, коли він створював. Навіть коли ми створюємо, у нас немає останнього удару, останнього штриха. Немає забивного форварда.

- Що з Жуніором?
- Жуніор вибув надовго, думаю, точно до кінця зимової паузи в чемпіонаті. Зараз його відвезли в лікарню, під наркозом вправлятимуть плече. У нього вивих плечового суглоба - досить складна і важка травма.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: