Олег Лутков: "В міжсезоння "Скала" постійно добирала гравців"

03 квітня 09:44
Переглядів: 154
Лутков

Перший невдалий матч у досвідченого тренера на чолі юніорської команди Скали: в матчі 18-го туру чемпіонату U-19 його підопічні були биті Сталлю 0:4. Про сам поєдинку, про кадрові зміни та про перспективи хлопців Олег Лутков люб'язно нам розповів:

- Просто не вдалася гра. Пропустили швидкий гол, потім вирівняли гру, перший тайм так і закінчили 0:1. Нічого не віщувало такого розгрому.

Помилки в обороні все звели нанівець, безглузді дитячі м'ячі пропустили. Зрозуміло, що у нас багато молодих футболістів 2000 року народження. Тільки набираються досвіду, багато помилок в обороні роблять.

Підготовка йшла нормально, але добирали футболістів весь час, в останній момент троє із Запоріжжя приїхало, ми їх встигли дозаявити, ось і не було повністю зіграності. Хтось був травмований, хтось довго лікувався, воно все і відбилося на полі. Хоча епізодами непогано виглядали, але цілісної картини як такої не було.

Так, ще багато роботи, хлопці 2000 року мають відчути, що це зовсім інший рівень, інші швидкості, мислення, все інше. Повинні прагнути, щоб влітку вже були готові до цього чемпіонату. Тому будемо обкатувати молодь, щоб набиралися досвіду. Я впевнений в тому, що будемо додавати від гри до гри. Але поки ось так.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: