Олег Лутков: "Зрозуміло, що "Динамо" сильніше. Але гравцями "Скалия задоволений"

09 квітня 14:18
Переглядів: 68
лутков

Незважаючи на поразку від Динамо U-19 (0:4) в 19-му турі юніорського чемпіонату країни старший тренер Скали побачив в грі своїх підопічних і позитив. Про що і розповів після матчу з киянами:

- Я можу сказати, що в порівнянні з тим, як ми провалили гру зі Сталлю, сьогодні якраз діями гравців на полі і самовіддачею я залишився задоволений. Зрозуміло, що Динамо просто сильніше, але своїми гравцями я задоволений. Якщо вони надалі так будуть грати, в новому чемпіонаті Скала отримає сильну команду, наберемося досвіду.

До 25-ї хвилини йшла рівна гра, не було моментів ні у Києва, ні у нас. Так допустили грубу помилку в обороні і нас покарали, удача відвернулася від нас, тому що нелогічний перший гол пропустили.

Потім 11 метрів, може, я б не сказав... Напевно, можна було і не давати 11 метрів, але я ні в якому разі не хочу звинувачувати суддів. Потім пішли заміни, лавка біля мене не така довга, давали всім пограти. Але у Києва все-таки заміни сильніші і другий тайм вже так грали. Словом, діями своєї команди особливо в першому таймі я залишився задоволений.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: