Олег Лужний: "Не розумію, чому Анрі так і не дали "Золотий м`яч"

17 грудня 21:00
Переглядів: 143
Лужний

Екс-захисник «Карпат» Олег Лужний, який був одноклубником Тьєррі Анрі у лондонському «Арсеналі», поділився спогадами про французьку легенду, що завершила ігрову кар'єру.

«Ми з ним прийшли в клуб майже одночасно і відіграли разом чотири сезони. Тьєррі - фантастично талановитий футболіст, справжня зірка і справжній лідер, - розповів Лужний. - Мені незрозуміло, чому йому так жодного разу і не дали «Золотий м'яч». У сезоні-2001/02, коли ми виграли в Англії «золотий дубль», він точно був найкращим у Європі. Які він м'ячі тоді забивав - «Ліверпулю», обвівши перед цим півкоманди, «Манчестеру», перекинувши м'яч через Бартеза. Техніка та швидкість у нього були божевільні. Швидше гравця, ніж Анрі, я не зустрічав. А який він був стрибучий! Пам'ятаю, у нас на базі в тренажерному залі висіла якась перекладина - на висоті десь під чотири метри. Так Тьєррі єдиний, хто міг у стрибку дотягнутися до неї рукою. Він буквально жив футболом, дуже засмучувався через поразки, завжди прагнув бути переможцем. Але він був не тільки класним футболістом, він ще й хороший товариш, дуже порядна і чуйна людина, душа компанії. На весіллі у нього ми гуляли всією командою. Торжество було в графстві Хемпшир, в годині їзди від Лондона. Під стінами старовинного замку поставили великий намет, все було дуже красиво. Банкет і танці - на всю ніч».

Безробітним Анрі буде недовго. Вже на початку наступного року його чекають на британському телеканалі Sky в якості експерта. Чи побачимо ми його тренером - питання. «Не кожен хороший футболіст може стати хорошим тренером. Це зовсім інша робота. Потрібен особливий талант, особливий підхід», - говорить Лужний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: