Олег Лужний: "Проблема збірної України не у Фоменку, а в гравцях"

10 вересня 20:14
Переглядів: 194
Лужний

Екс-гравець збірної України Олег Лужний проаналізував гру збірної України проти Словаччини і назвав причину поразки.

"Не в цьому справа. Мені здається, що наші хлопці трохи злякалися. Як-не-як - перша гра відбіркового циклу. Боялися десь помилитися і програти. Само собою, що чи не вирішальним був фактор першого голу. Команда, яка його забивала, відразу ж отримувала багато шансів на підсумковий успіх. На жаль, цією командою виявилася Словаччина. Словаки привезли дуже хорошу команду, яка сподобалася високим рівнем ігрової дисципліни і чіткою організацією гри. Це відчувалося з першої до останньої хвилини зустрічі.

Фоменка критикують за захисну схему гри? А де були ваші критикани в попередньому відбірковому циклі? Або може вони забули, що це саме Фоменко вивів команду в стикові матчі з останнього місця в групі?! При цьому, грав саме за цією схемою. Тобто, тоді був результат, і це було добре, а зараз в одній грі результату немає, і це жахливо?!

Я не бачу проблеми в особистості Фоменко. Головна причина невдачі - гравці, а точніше - їх ставлення до матчу. І навіть, напевно, до суперника. Мені здається, що наші футболісти словаків банально недооцінили, настрій на гру був неналежним, а вимоги тренерського штабу, судячи з усього, виявилися невиконаними.

Упевнений навіть не на 99, а на всі 100%, футболісти зірвали установку на гру.

Кожен тренер при визначенні тактики виходить від рівня своїх виконавців. Якщо у тебе є два хороших нападаючих і міцна півзахист, ти ніколи не зіграєш від оборони! Але у нас немає двох хороших нападників. Тому і граємо - в одного.

Якби на поле вийшли Хачеріді, Тимощук, Ротань і Коноплянка, все було б інакше. Це була б зовсім інша гра. Люди, яких ви назвали, не просто сильні виконавці, це лідери збірної. Особливо нашої команди не вистачало Хачеріді і Коноплянки.

Щодо новачків команди, то мене їх гра не вразила. Не хочу сказати, що це погані гравці, але грати на такому рівні їм поки зарано.

Давайте будемо реально дивитися на речі. Всі нормальні люди зі здоровими мізками розуміють, що першою в цій групі буде Іспанія. Обійти її - подія із серії "Очевидне-неймовірне". І якщо ми в такій компанії будемо другими, ніякої трагедії не станеться. І це цілком реально, якщо, наприклад, ми зачепимо нічию з тими ж іспанцями і вдало зіграємо в Братиславі. А словаки очки ще втратять. В цьому я переконаний.

Хто б міг підсилити збірну України прямо зараз? З числа здорових - нікого. Усі найсильніші були на місці. Інша справа, що рівень нашої прем'єр-ліги останнім часом помітно впав", - проаналізував Лужний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: