Олег Некируй: "Нива" має амбіції і великі перспективи"

19 квітня 09:45
Переглядів: 112
Некируй

Олег Некируй, гравець ФК «Нива» Теребовля, про передсезонну підготовку, фаворитів, перспективи та цілі на найближче майбутнє

- Кілька слів про те, як команда пройшла підготовку і в якій формі підійшла до сезону?

- Команда добре підготувалася до сезону, приймала участь у Меморіалі Ернеста Юста. «Нива» посіла друге місце на груповому етапі, а на стадії 1/16 розіграшу поступилася і вилетіла із турніру. Зазначу, шо команда грала на фоні серйозних навантажень - проводили двотижневі збори, які проходили на Тернопільщині. На них здебільшого приділяли увагу фізичній підготовці.

Також посеред тренувальних зборів «Нива» проводила товориську зустріч з Черніввецькою Буковиною і здобула перемогу 1:0. Це була перевірка перед чемпіонатом серед аматорів , тому думаю шо команда підготувалася добре. 

- Кого вважаєте фаворитом або найскладнішим суперником в групі?

- У першому колі найбільш складним для мене суперником був соснівський «Гірник». Тому для мене саме «Гірник» є найскладнішим суперником і фаворитом у групі. Також можу відзначити «Агробізнес».

- Які цілі на сезон? На перспективу?

- «Нива» має амбіції і великі перспективи. Зараз у нас одна ціль - виходити і перемагати у кожному матчі. Основна ціль - це попасти до четвірки найкращих каманд у групі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: