Олег Первушкін: "Хотілося б захистити титул чемпіонів світу"

12 липня 14:44
Переглядів: 64
первушкін

Напередодні відльоту до Іспанії про підготовку студентської збірної команди України з футзалу розповів президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Олег Первушкін.

- Олег Аркадійович, розкажіть, що ми можемо чекати від нашої збірної на цьому чемпіонаті?

- 12 липня студентська збірна України вирушить до Іспанії на ЧС, який проводиться раз на два роки. Цього року чемпіонат проходитиме в іспанському місті Малага, а оскільки ми є діючими чемпіонами світу, то хотілося б захистити цей титул. Нагадаю, що наша студентська збірна вже тричі була чемпіонами світу. Також хочу сказати, що у світовому рейтингу наша збірна разом з бразильцями займають перші позиції у студентському футзалі. Тим цікавіше, що перший матч на турнірі - очне протистояння з Бразилією.

- Розкажіть більш детально про збірну Бразилії. Ви вважаєте, що це найсерйозніший суперник?

- У групі − точно найбільш серйозний. Не тільки національна збірна Бразилії з футзалу займає лідерські позиції у світі, а й студентська команда Бразилії. Матч проти бразильців для наших хлопців буде першим на цьому турнірі, і в цьому плані ми зможемо побачити, на якому рівні на сьогоднішній день перебуває збірна України. У цьому матчі проти бразильців команда повинна бути дуже зібраною.

- Охарактеризуйте українську студентську збірну з футзалу…

- У нас доволі гарна команда, її основу складають представники Екстра-ліги. Команда у нас молода, більшість гравцям - по 22-23 роки. Матимемо надію, що «синьо-жовті» вдало виступлять на цьому турнірі. Сьогодні у нашої збірної буде контрольний матч, а вже завтра прямим рейсом команда вирушить до Мадриду. Насамкінець хочу сказати, що в цей складний час поїздка стала можливою завдяки спільним зусиллям ФФУ, яка нам організувала переліт, а також Асоціації футзалу та Всеукраїнській футбольній асоціації студентів. Ми чекаємо від нашої збірної добрих новин з іспанських футзальних майданчиків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: