Олег Рипан: Команда "Тепловик- Прикарпаття" має двох рівноцінних воротарів

25 січня 11:30
Переглядів: 147
Олегом Рипан

20 січня івано-франківський МФК «Тепловик-Прикарпаття» розпочав підготовку до другої частини чемпіонату України серед команд другої ліги. Перші п’ять днів команда провела в Івано-Франківську, і вже  сьогодні, 25 січня, вирушає на свій перший повноцінний навчально-тренувальний збір, який проходитиме в місті Яремче до 3 лютого.

«Репортеру» вдалось поспілкуватись  з одним із тренерів івано-франківської команди, який готує воротарів, Олегом Рипаном.

Пане, Олеже, як настрій, після майже двомісячної перерви у футболі?

Приємно, що та невелика перерва вже позаду. Настав час натхненно  працювати та втілювати  ті плани, які заплановані тренерським складом команди на період підготовки до офіційного матчу першого матчу в цьому році.

Ви в команді відповідаєте за підготовку воротарів, прокоментуйте їх гру в першій частині чемпіонату, що припав на 2016 рік.

Як відомо, наша команда в останній момент, як би мовити, «вскочила» до лав учасників чемпіонату України серед команд другої ліги. По цій причині належної та повної підготовки провести влітку не вдалось. Наразі спробуємо наверстати втрачене та в результаті зборів вийти на новий рівень. Щодо оцінки воротарів в першій частині, можна поставити задовільну оцінку діям у рамках воріт як Остапу Вульчину, так і Миколі Плетеницькому. Загалом зіграли надійно, в міру своєї майстерності. Були в їх виконанні добротні матчі, але й, на жаль, були помилки.

Довідки про воротарів «Тепловик- Прикарпаття»:

Остап Вульчин – 24 роки, вихованець івано-франківського футболу.   Загалом зіграв 27 матчів серед команд другої ліги, з них 13 в складі івано-франківського «Тепловика».

Микола Плетеницький – 31 рік, вихованець івано-франківського футболу. Виступав за команди:  НФК “Спартак», ФСК «Прикарпаття» – івано-Франківськ,  «Карпати» Яремче,  ФК «Тернопіль» та «Нива» Тернопіль, «Інгулець» Петрове. В складі івано-франківського «Тепловика» зіграв  5 матчів.

Команда вирушає на збір в Яремче. У складі команди наразі 24 футболісти, чи є серед новачки – воротарі?

Серед новачків воротарів не має. На сьогодні в команді два рівноцінні воротарі. Все залежить від них самих, від тієї роботи, яку ми проведемо в цей період, від іхнього відношення до своєї справи.  Сподіваюсь, що збори в Яремчі, в умовах середньогір’я, а потім, як заплановано, другий збір на Київщині, що припадає на участь в турнірі пам’яті Сергія Закарлюки. До цих змагань долучиться низка команд першої та другої ліги, які дадуть відповідь: хто буде першим номером у воротах нашої команди. Все залежить від хлопців, як то кажуть: все у їхніх руках. Можу сказати, що заплановано проведення великого обсягу робіт для воротарів як в основній групі, разом з командою, так і в індивідуальній програмі навчально тренувального збору.  Можу чесно сказати, їдуть вони не відпочивати.

Я постійно перед керівництвом ставлю питання щодо третього воротаря в команді. На жаль, фінансовий стан команди наразі не дозволяє цього зробити. В першій половинні сезону з нами тренувався сімнадцятирічний Олександр Новак, брат Андрія Новака, який наразі виступає за ПФК «Олександрію»,  але, на жаль, він отримав травму та на збори з нами не їде.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: