Олег Саленко: "Карпатам" треба заспокоїтися і почати працювати з перспективою на наступний сезон"

01 квітня 23:44
Переглядів: 234
Саленко

Затягування старту чемпіонату Прем’єр-ліги, дві поразки вибили львівські «Карпати» із колії. Відтак, команді передусім потрібно заспокоїтися психологічно, та використати футбольну весну, як грунтовну підготовку до наступного сезону, де львів’яни мають вийти на новий якісний рівень.

Таку думку висловив відомий у минулого футболіст, кращий нападник ЧС-1994 Олег Саленко.

«Як на мене, пауза у старті весняної частини пішла не на користь «Карпат», - зауважив Олег Саленко.  - Тепер гравцям треба по новому налаштовуватися і втягуватися у змагальний процес. Думаю, що друга частина чемпіонату для «Карпат» – це перспективна робота на майбутнє: награвання складу, випробування нових гравців, щоб уже до старту наступної першості команда вийшла на хороший рівень».

За словами відомого футболіста, через тривалу невизначеність із датою відновлення першості, потерпіли і психологічні  і фізичні кондиції гравців.

«Як на мене, «Карпатам» зараз важливо саме психологічно заспокоїти себе, адже затягування старту, а потім дві поразки могли вибити гравців із колії, - веде далі Олег Саленко. – Важливо також, щоб зараз тренери команди  визначилися із пріоритетами: що важливіше  на даний момент – результат чи побудова нової якісної гри. Власне, на мій погляд, друге для «Карпат» зараз потрібніше, щоб вже у наступному сезоні показувати геть інший футбол. Але це має вирішувати тренерський штаб».

Окрім того, Олег Саленко похвалив «Карпати» за ставку на власних виконавців, за те, що дають можливість проявити себе молодим гравцям і відкривають дорогу у великий футбол.

«Чимало команд набирають іноземців доволі середнього рівня, - констатував він. – Зараз «Карпати» обрали інший варіант, почали робити ставку на українських футболістів, вихованців львівського футболу.  Це дуже добре! Треба давати шанси своїм гравцям, тоді і віддача від них буде більшою, аніж від легіонерів, які приїжджають в Україну по високі зарплати. Думаю, що вже незабаром шляхом «Карпат» підуть й інші українські клуби.  А якщо вже купувати легіонерів, то, очевидно, це має бути класний виконавець, готовий виступати на лідируючих позиціях». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: