Олег Сиротюк - за збереження тернопільської "Ниви"!

30 липня 21:57
Переглядів: 198
Сиротюк надал

На форумі сайту ФК Нива з’явився заклик прийти 30 липня о 17.00 до Центрального стадіону  в масках та з піротехнікою, для того, щоби йти пікетувати ОДА, аби зберегти Ниву.

Натомість ультрас Ниви офіційно заявили, що "жодних пікетів вони не організовують та закликали не йти на "марш".

За коментарем щодо ситуації, яка склалася,ми звернулися до голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка.

— Футбольний клуб Нива — це візитівка футболу Тернопільщини з 36-річною історією, — зазначив він. — Однак клуб приватний, тому обласна державна адміністрація не може втручатися в  його діяльність та фінансування. Ми — за збереження команди Нива! Ще в березні-квітні я мав зустрічі із представниками власників і з тренером команди і ще тоді ми ставили питання про повноцінний аудит джерел фінансування та видатків. До цього часу жодного офіційного документа, який би говорив про реальний фінансовий стан, заборгованості по платежах та зарплатах облдержадміністрація так і не отримала. Можливо, така практика існувала, комусь так зручно — говорити усно та бездоказово, не представляти звітності та документів, а лише вимагати 6-8 мільйонів на клуб і запевняти, що всі кошти будуть освоєні. В теперішніх умовах ми всі повинні говорити правду, і власники Ниви теж мають сказати правду про майбутнє клубу і про те, чи спроможні вони здійснювати свою діяльність надалі. Наше спілкування і переговори свідчать про те, що є люди, які готові розвивати футбол, підтримувати місцеву команду. Усі хочуть побачити в Ниві — правдиво тернопільський футбольний клуб, навколо якого об’єднаються вболівальники, фанати, меценати, команду, яка не буде ширмою для бізнесових махінацій. Впевнений в тому, що Нива повинна грати і дарувати вболівальникам гарний футбол, але потрібні й ті люди, які вкладуть у нашу тернопільську команду нове дихання.

Олег Сиротюк переконаний, що  "до базового складу клубу повинні ввійти футболісти-вихідці з Тернопільщини, а також вихованці місцевих ДЮСШ.  Фінансова діяльність Ниви має стати прозорою, а бюджет відкритим і зрозумілим. Клуб необхідно забезпечити належною спортивною інфраструктурою".

Дивує, що нинішні власники досі не подбали про це. Нива не має своїх ні стадіону, ні бази, ні транспорту, ні школи. Заборгованість лише по заробітній платі, за неофіційними даними, становить понад 2 млн грн. Оскільки  власники не виконали жодних зобов’язань перед футболістами, ті пішли з Ниви і подали скарги до Професійної футбольної ліги. 

За логікою, вболівальникам Ниви необхідно пікетувати не ОДА, а власників команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: