Олег ЯЩУК: "Клуб Блохіна - це екстра-мотивація"

13 липня 07:48
Переглядів: 1201
ящук

Екс-форвард молодіжної збірної України і ряду зарубіжних клубів Олег Ящук поділився своєю думкою про публікації Клубу імені Олега Блохіна на нашому порталі.

- Олег, як відомо, ти зараз знаходишся у вимушеній відпустці. Чим займаєш свій час?
- Команда не виконала завдання попадання в елітний дивізіон, через що виникли фінансові проблеми. З керівництвом «Вестерло» сіли за стіл переговорів і за обопільною згодою розірвали контракт. Тепер відпочиваю. Вирішив поїхати зі своїми доньками Аделін та Льорін відпочити, оскільки за всю свою футбольну кар'єру не виходило поїхати кудись. А коли приїду, буду думати, чим далі займатися.

- На нашому порталі щоквартально публікується символічний Клуб бомбардирів імені Олега Блохіна. Слідкуєш за подіями в бомбардирському Клубі? Твоя думка про нього?
- Звичайно ж стежу, і регулярно читаю спортивні новини на вашому сайті. Цікавий проект, як для футболістів, так і для вболівальників. Для кожного футболіста, який бажає стати його членом, це екстра-мотивація. Безперечно, що такий Клуб потрібен. Він зберігає для історії вітчизняного футболу найрезультативніших гравців. Хочу сказати величезне спасибі вашій порталу за публікації бомбардирської Клубу.

- Очікував, що станеш одним з членів Клубу імені Олега Блохіна?
- Я не думав про це. Просто робив свою роботу, а коли викладаєшся на всі 100%, результат завжди буде. Через сім перенесених операцій міг давно закінчити з футболом, а ні, завжди знаходив у собі сили повернутися і, думаю, за це був винагороджений. Перебувати поруч у Клубі з багатьма легендарними футболістами - дуже почесно.

- У своїй гольовій статистиці, що стосується Клубу, помилок не виявив?
- Ну, ти ж мені всі протоколи з моєї кар'єри переслав. Навіть французькою мовою (посміхається - Авт.). Знаєш, якщо чесно коли ти цікавий, завжди будуть стежити за тобою. Може таких футбольних статистиків і не багато, але все одно вони є і за таку роботу велике їм спасибі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: