Олег ЯЩУК: "Можливо, доведеться "зав'язати" з футболом"

20 червня 07:15
Переглядів: 571
Ящук

Український форвад Олег Ящук, який майже всю свою кар'єру провів у Бельгії, розповів про свої плани на майбутнє

- Олег, чому в останніх двох переможних матчах "Вестерло" у плей-офф за право грати в елітному дивізіоні ти не брав участі?

- Ці матчі нічого не вирішували для нашої команди, і тренерський штаб розпустив основних футболістів у відпустку.

- Де провів відпустку?

- В сімейному колі у Бельгії. Встиг з'їздити на Батьківщину, у Ланівці, де проживають моя сестра і близькі друзі. На Тернопільщині пробув три доби. Час так швидко пролетів, ніби там і не був.

- До України з усією сім'єю приїжджав?

- Ні. На жаль доньки та дружина ще жодного разу не були на моїй Батьківщині. Все ніяк не виходить. У донечок - старшої Аделін і молодшої Льорін навчання в школі до кінця червня, а потім іспити. Дружина Мюрель також працює викладачем молодших класів у школі і з тієї ж причини не змогла приїхати. Сподіваюся, що все-таки коли-небудь я зможу показати своїй родині непередавану красу нашого краю.

- Коли починаєш підготовку до сезону?

- На перший збір команда збирається 24 червня, але без мене. Я не залишаюся в "Вестерло". Команда не виконала завдання виходу у "вишку" і тому виникли фінансові проблеми в клубі. Мені надали статус вільного агента.

- Чи є пропозиції від інших клубів?

- Поки що нічого немає. Зі своїм майбутнім поки не визначився. Якщо не знайду хороший варіант продовження кар'єри, то, можливо, доведеться "зав'язати" з футболом.

- Свого часу ти закінчив тренерські курси. Перейдеш працювати на тренерську стезю?

- Наразі ніяких планів щодо роботи тренером у мене немає.

- В якій країні плануєш проживати після закінчення кар'єри?

- В Бельгії, а в Україну завжди можна приїхати. У Бельгії я проживаю з 19-ти років. Тут моя сім'я, народилися мої дочки. Сподіваюся, що в недалекому майбутньому Аделін і Льорін після закінчення школи продовжать своє навчання та отримають хорошу європейську освіту. Більше 12-ти років тому я перевіз сюди жити своїх батьків. Їх побут завжди нагадує мені про Україну. Можна сказати, що Бельгія для мене друга Батьківщина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: