Олександр Бондар: "Із "Рекордом" підписав контракт на рік"

09 липня 14:00
Переглядів: 120
Олександр Бондар

У польській Екстракласі виступає чимало легіонерів з України. Одним із них є Олександр Бондар. Він другий рік поспіль став найкращим іноземним гравцем польського чемпіонату у складі "Ред Девілс". А нещодавно знову змінив команду і перейшов у "Рекорд".

- Саша, вітаю тебе із завершенням сезону. Ти знову найкращий легіонер в чемпіонаті Польщі. Ти вважаєш для себе сезон вдалим?

- Дякую за привітання! Так, сезон був вдалий, але не найкращий. На жаль, команда посіла 4-темісце в чемпіонаті, хоч завдання стояло вибороти якийсь із комплектів медалей. Але перемога в кубку Польщі - це найбільше досягнення в історії клубу "Ред Девілс", тому керівництво залишилося дуже задоволене сезоном.

- Чи були провальні матчі і які найуспішніші?

- Щодо найуспішніших матчів, то я би відзначив матч проти команди "Гаф Омега" Глівіце, коли команда виграла з рахунком 6:1, а мені вдалося відзначитися пентатриком, а щодо провального матчу, то, мабуть, це поразка від "Клірекса" із Хожува також із рахунком 6:1.

- Цього року чемпіон Польщі вперше визначився у плей-оф. А тобі яка система більше до вподоби? Просто регулярний чемпіонат чи все ж плей-оф?

- На скільки мені відомо, то плей-оф в Польщі не вперше. Але саме такий формат, який був у цьому році випробували перший раз. Команди, які посіли перше-друге місце після "регулярки" грають за чемпіонство до 3 перемог, при чому перша команда веде вже в серії 1:0, і так само у боротьбі за бронзові нагороди. В Польщі грає 12 команд, а на наступний сезон має бути 14, тому мені здається, доречнішим було б визначати переможця лише за підсумками регулярного чемпіонату, хоча мені до вподоби плей-оф.

- Ти ще й став найкращим бомбардиром чемпіонату Польщі? Ти єдиний українець якому покорилось таке досягнення?

- Так, я вдруге став найкращим бомбардиром чемпіонату Польщі. Минулого року таке досягнення покорилось, коли я виступав за краківську "Віслу".Щодо того, чи я перший українець, якому це вдалося зробити, то мені не відомо.

- Пригадай свій найкращий гол у сезоні?

- Найкращий гол у сезоні, я забив у ворота "Ред Драгонс" Пнєви на виїзді, коли поцілив у ближню дев'ятку і приніс команді перемогу з рахунком 3:1.

- Як ти вважаєш, що потрібно зробити, щоб тренери національної збірної України звернули увагу на легіонерів, яких вдосталь грає за кордоном? Чи все-таки вважаєш, що найкращі гравці, грають в Україні?

- Це мабуть питання до тренерського штабу і вони вирішують, хто там має грати.

-На днях ти підписав контракт із "Рекордом", хоча були чутки, що ти повернешся в Україну. Розкажи, на скільки часу підписав контракт і які цілі ставить керівництво?

- Контракт підписав на рік, а цілі, мабуть, озвучать коли команда почне підготовку до нового сезону. На мою думку з таким складом мають бути тільки максимальні завдання на сезон.

- А з ким ще "Рекорд" підписав контракт крім тебе?

- На даний момент мені відомо, що підписали договір із Павелом Будняком.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: