Олександр Бубен: "Сподіваємося, що наступний сезон розпочнеться під мирним небом"

17 червня 09:08
Переглядів: 198
Олександр БУБЕН

Президент івано-франківського "Урагану" розповів про причини серйозних змін у клубі 

- Олександре Олександровичу, як Ви оцінюєте виступи "Урагану" в "бронзовому" сезоні?
- Якщо говорити в цілому, то сезон команда провела нерівномірно. Ми були свідками як хороших матчів, які характеризувалися вдалими комбінаційними і індивідуальними діями наших гравців, так і ігор, які, чесно кажучи, були зіграні слабо. Звичайно, на це були об'єктивні причини, про які на даному етапі говорити вже недоцільно. 

Як на мене, "Ураган" мав досить хороші шанси потрапити у фінал. Під час першого матчу плей-офф з "Локомотивом" команда продемонструвала видовищну гру і здобула перемогу. Втім, другий поєдинок зіграли "без настрою", а цього не можна допускати з командою високого рівня. Якщо говорити про третю, вирішальну гру проти "залізничників", то при перевазі в один м'яч, гравець "Урагану" допустив грубу помилку - Ципун "втратив" ворота і пропустив "нелогічний" гол від Журби в ближній кут. До того ж несподівано поступилися в серії пенальті... Тому перемога була втрачена. Але зазначу, що змагалися з нами не тільки на спортивному майданчику, але й поза його межами.

У матчах за третє місце, незважаючи на всі нарікання "Єнакієвця" на формат проведення чемпіонату, перемогу ми одержали цілком заслужено.

Факторів, які завадили стати "Урагану" чемпіоном було чимало, серед них і відсутність Fair Play з боку деяких суперників і внутрішні командні проблеми. Крім того, тренерський склад і частина гравців зробили все, щоб не стати чемпіонами. Таким чином, "Ураган" не виконав поставлених перед початком сезону завдань, не отримавши ані Кубка України, ані "золото" Чемпіонату.

- В НФК "Ураган" відбулися серйозні зміни. Чим вони викликані?
- Кардинальні зміни в клубі відбулися у зв'язку з неетичними вчинками тренерського складу та частини гравців, а також через зменшення фінансування. Для Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена важливіше виконувати перед футзалістами взяті зобов'язання, аніж не виконувати обіцяного. Тому були прийняті нові умови співпраці, які були запропоновані гравцям. Можу сказати, деякі з них вже погодилися продовжити свою професійну кар'єру саме в нашому клубі.

- Хто з гравців "бронзового" складу вже погодився на нові умови? Хтось із футзалістів вже працевлаштувався в іншому клубі?
- Попередньої згоди ми досягли з капітаном команди Романом Кіндратівим, голкіпером Романом Колтком, Андрієм Сімкою і Орестом Боргуном. На даний момент, поки тривають відпустки, гравці ведуть переговори з іншими клубами. Про підсумки якихось домовленостей говорити ще рано.

- Плани на міжсезоння і наступний сезон?
- На літнє міжсезоння ми визначаємося з молодими гравцями, які поповнять склад команди, з періодами проведення навчально-тренувальних зборів, турнірів, в яких ми візьмемо участь. З завданнями на сезон будемо визначатися після того, коли буде оголошено формат проведення чемпіонату. Перед нашими гравцями завжди буде стояти завдання перемагати в кожному матчі, на що націлює команду тренерський штаб. Вірю в те, що молодь, яка отримала можливість два роки грати на рівні першої ліги, швидко адаптується до вимог Екстра-Ліги, і ми побачимо "Ураган" у всій красі. Сподіваємося, що наступний сезон розпочнеться у вересні 2014 повноцінно і під мирним небом....

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: