Олександр Чижевський: "Через подібні ігри приходить впевненість"

30 липня 18:29
Переглядів: 161
Олександр Чижевський
Молодіжна команда «Карпат» в рамках третього туру Чемпіонату України U-21 зіграла поєдинок проти київського «Динамо». Про підсумки зустрічі з чинним володарем титулу своїми думками з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився наставник молодих «левів» Олександр Чижевський.
 
«Обидві команди продемонстрували високі швидкості. Підсумовуючи, можу сказати, що видалась хороша гра. Радий, що наші гравці морально були готовими до поєдинку. Як правило, коли приїжджаєш та бачиш емблему «Динамо» або «Шахтаря», то на табло автоматично вішаєш рахунок на користь суперника» – говорить Олександр Арсенійович.
 
«Реалізація? Не вистачає впевненості у своїх силах. Неодноразово наголошував, що вони нічим не гірші за тих гравців, котрі є в киян чи «гірників». Саме через такі ігри приходить впевненість. Переконаний, що з кожним матчем наша команда тільки додаватиме».
 
«Як я можу оцінювати атакувальну лінію, якщо вони сьогодні не забили? Ми працюємо над цим на тренуваннях. Футболісти знають, яких компонентів їм не вистачає. Постійно повторюю хлопцям про те, що всі їхні дії у тренувальному процесі пізніше передаються на полі. Десь не біжать до кінця, а потім виникають ситуації з нереалізацією моментів. З полтавчанами не добіг Войтович, сьогодні Саламаха... З таких дрібниць складається футбол».
 
«У першому тайм лівий фланг випав. На це є свої причини, для Войтовича звичніше діяти з Лебеденком. У перерві зробили певні корективи, тому у другому таймі лівий фланг продемонстрував більшу активність. Я задоволений другою частиною гри. Виходить, що сьогодні у нас були відсутні троє ключових футболістів: Бусько, Виздрик, Лебеденко. Хлопці знаходяться у розташуванні основної команди» – підсумував Чижевський.
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: