Олександр Чижевський: "Мали вигравати більше, ніж у два голи"

27 вересня 21:20
Переглядів: 119
Олександр Чижевський
Старший тренер молодіжної команди львівських «Карпат» Олександр Чижевський поділився з Інформаційним центром клубу враженнями від домашнього матчу десятого туру першості України U-21 сезону-2017/2018, в якому його команда на своєму полі з рахунком 4:2 перемогла одноліток одеського «Чорноморця».

«Після поразки у Запоріжжі від «Зорі» ми детально розібрали той матч і, звісно, зробили певні висновки. Перед грою в мене не було потреби налаштовувати гравців на боротьбу, бо увесь тиждень, на кожному тренуванні було видно, що в кожного з хлопців є величезне бажання довести усім, а в першу чергу самим собі, що програш 0:4 – це прикра випадковість. Але певні складності у нас були. В принципі вони у нас є перед кожним матчем. Адже на ігри нам дають футболістів з першої команди. Як правило, це кожен раз інші люди, тому доводиться стикатися з проблемою зіграності.

Перед грою, на установці ми просили хлопців одразу грати високий пресинг і намагатися забити швидкий гол. Приємно, що це завдання вони виконали і рахунок ми відкрили саме завдяки тому, що накривали суперника на його половині поля. Зрозуміло, в тренера завжди є зауваження, після будь-якого матчу, незалежно від його результату, але скажу, що в цій грі перший тайм ми відіграли дуже добре. Переважали «Чорноморець» і за бажанням, і за агресією, і за моментами. У них до перерви практично нічого не було, а от ми створили дуже багато гольових моментів. Однак вже вкотре мушу казати про реалізацію. Ніби ми багато на кожному тренуванні над цим працюємо, але процент реалізації наразі ще не задовольняє. ОТ і цього разу, напевне, якби ми забили бодай третину з того, що створили, то ще до перерви в цій грі усе було б зрозуміло.

Тим не менше, перший тайм ми виграли 2:0, а на початку другого забили й третій м’яч. Гра давалася, тож команда продовжувала грати, десь навіть уже на куражі. Забили ми й четвертий гол, а от після цього трохи заспокоїлися. Розумію, що гру було зроблено, але все одно давати слабинку ми не мали права. А так вийшло, що ми послабили тиск на суперника, ну а «Чорноморець» також не хотів другий раз поспіль програвати 0:4 та й гравці у них не найгірші. От і вийшло, що вони менше, ніж за п’ять хвилин, двічі нам забили.

Але більше в них навіть натяків не було на те, що можуть ще забити. А от ми могли забити і п’ятий, і шостий гол. Коли били по воротах Лебеденко і Богач, то зізнаюся, я вже бачив м’яч у воротах, але дуже здорово зіграв воротар «Чорноморця». Тому усе закінчилося нашою перемогою 4:2.

Загалом, грою я залишився задоволений, хоча й мали вигравати більше, ніж у два голи. Однак були й у нас помилки. «Чорноморець» нас за них не покарав, але «Шахтар», з яким ми будемо грати у наступному турі, за подібне не пробачить», – розповів Олександр Арсенійович.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua