Олександр Чижевський: "На виїзді очко в скарбничку - теж непогано"

17 квітня 20:05
Переглядів: 86
Олександр Чижевський

Трохи нарікаючи на погане завершення атак в матчі 25-го туру чемпіонату U-21 з Чорноморцем (0:0), старший тренер Карпат визнав результат задовільним. При цьому Олександр Чижевський не забув зробити комплімент і на адресу суперника:

- У першому таймі ми були близькі до успіху, мали три хороших моменти, але не реалізували. Там важче було забити, ніж забити.

У другому таймі Чорноморець мав момент, вони в основному після стандартів їх створювали. А вже під завісу матчу ми потрапили в штангу і могли забити, думаю, ми були ближчі до перемоги.

Хоча Чорноморець хороша команда, і завжди була такою, тренер ставить гру, знають, чого вони хочуть. Хоча я завжди кажу хлопцям, що на виїзді очко в скарбничку - це непогано, головне, що позитивний результат.